AlkoMaster – profesjonalna federacja pojedynków w kontrolowanym piciu alkoholu

18 listopada, 2021

AlkoMaster to debiutująca gala, na której widzowie będą mogli oglądać pojedynki w kontrolowanym spożywaniu alkoholu. Uczestnicy i uczestniczki będą mieli do wykonania różne zadania, które będą miały wpływ na końcowy wynik rywalizacji. Projekt błyskawicznie zyskuje popularność, a jego pierwsza odsłona odbędzie się już pod koniec listopada. Na czym dokładnie polegać będzie rywalizacja? Kto wystąpi na gali AlkoMaster?

AlkoMaster – jakie założenia ma nowa federacja?

,

alkomaster kursy i typy

AlkoMaster jest pierwszą na świecie profesjonalną federacją zajmującą się organizowaniem pojedynków w kontrolowanym piciu alkoholu. Zawodnicy i zawodniczki nie będą się mierzyć wyłącznie w aspekcie tego, kto więcej wypije, ale również będą wykonywać różnorodne zadania. Dlatego też, bardzo istotnym elementem będzie strategia oraz umiejętność rozdzielania sił na dalsze etapy pojedynku. Na gali występować będą youtuberzy, celebryci oraz popularni zawodnicy MMA. Federacja AlkoMaster stale pozyskuje nowych uczestników i już teraz może pochwalić się listą 44 zakontraktowanych zawodników i zawodniczek, wśród których nie brakuje znanych nazwisk.

Na jakich zasadach rywalizować będą uczestnicy AlkoMaster?

Na każdej gali odbędzie się 13 pojedynków. Do walki może stanąć dwóch lub większa liczba uczestników. Aby zagwarantować równe szanse w rywalizacji, organizacja podzieli uczestników na odpowiednie kategorie wagowe. Walka będzie składała się z pięciu rund. Podstawą rywalizacji nie jest jak najszybsze i największe spożycie alkoholu. Liczy się również strategia, dobra zabawa, wykonywanie zadań wymyślonych przez organizatorów i przede wszystkim dobra zabawa. Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników czuwać będą lekarze. Ponadto, każdy uczestnik przejdzie uprzednio kompleksowe badania. Więcej zasad rozgrywania pojedynków poznamy na pierwszej gali AlkoMaster, która odbędzie się już w listopadzie.

 

Zawodnicy federacji AlkoMaster

Lwią część obsady stanowią oczywiście panowie. W dużej mierze są to zawodnicy, których kojarzymy z popularnych federacji sztuk walki, ale również youtuberzy oraz influencerzy. Poniżej prezentujemy listę wszystkich zawodników zakontraktowanych w tym momencie przez federację AlkoMaster:

alkomaster kursy i typy
Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – jedną z gwiazd AlkoMaster będzie Kasjusz Życiński znany przede wszystkim z występów w programie Warsaw Shore. To także jeden z filarów federacji Fame MMA. Don Kasjo mierzył się z takimi zawodnikami, jak: Marcin Najman czy Norman Parke.
Marek „Kruszwil” Kruszel – popularny youtuber, który w pierwszych latach kariery wcielał się w postać bogatego nastolatka, Lorda Kruszwila. Obecnie Kruszel zajmuje się także muzyką.
Amadeusz „Ferrari” Roślik – to kolejna gwiazda Fame MMA i jeden z zawodników, na których organizacja budowała swoją popularność. Prowadzi także kanał na Youtubie.
Maciej Rataj – to jeden z najpopularniejszych trenerów personalnych w Polsce. To także zawodnik występujący dla Fame MMA.
Mariusz „Hejter” Słoński – jego popularność zaczęła się głównie ze wspólnych występów na kanale Lorda Kruszwila. Hejter również jest związany z Fame MMA.
Arkadiusz „Megakot” Zgorzelski – to szczeciński przedsiębiorca i osobowość telewizyjna. Zyskał popularność w programie „Królowe Życia”.
Daniek „DanielMagical” Zwierzyński – to youtuber, który zasłynął z kontrowersyjnych streamów ukazujących codzienne życie jego samego oraz jego rodziny.

 

Obstawiaj już dzisiaj w noblebet.pl.

 

Oskar „Szofer” Duszyński – na kanale Lorda Kruszwila wcielał się w role Szofera. Następnie współpracował z Kamerzystą.
Patryk „Pasza” Paszkiewicz – jest autorem kanału youtubowego PaszaTV.
Szymon „Żółw” Dębski – influencer, który w social mediach występuje pod nazwą Żółw TV. Jest to również jeden z zawodników Elite Fighters.
Bartosz „Fit.pl” Kubiak – utytułowany zawodnik sportów sylwetkowych oraz influencer promujący treści związane ze sportem i zdrowym trybem życia.
Tomasz „TKM” Kopeć – TKM to rapier pochodzący z Chociwla. Jego najpopularniejsze utwory posiadają kilkanaście milionów odsłon.
Marcin „Mielonidas” Makowski – jeden z zawodników grupy esportowej Pompa Team, a zawodnik występujących w freakfightowych walkach MMA.
Maciej „Big Jack” Jarema – youtuber znany z występów na Youtube z Lordem Kruszwilem. Był uczestnikiem pierwszej w Polsce walki niskorosłych.
Przemysław „Kolar” Kolarczyk – twórca internetowy oraz osobowość telewizyjna. Zakontraktowany zawodnik organizacji High League.
Tomasz „Konserwator” Kaczmarek – twórca internetowy zajmujący się m.in. tworzeniem muzyki.
Michał „Diabeł” Waleszczyński – aktor, którego możemy kojarzyć z występów w takich filmach i serialach, jak: „Proceder”, „Asymetria”, „Pitbull. Niebezpieczne Kobiety”, „Ślepnąć od świateł”.
Piotr „Pedro” Polak – prowadzi własny kanał na Youtube, a także pojawił się w programie Warsaw Shore. W przeszłości był piłkarzem.
Jakub Lasik – początkujący aktor oraz zawodnik organizacji Elite Fighter.
Adrian „Master” Cios – jeden z zawodników federacji MMA VIP.
Daniel „Arnold” Jabłoński – znany z występów w Warsaw Shore, a także trener personalny.
„Stary Kamerzysta” – twórca internetowy oraz influencer słynący z występów w białym worku.
Alan „Psychotrop” Gruchała – raper oraz zawodnik MMA. Jego występ na gali MMA VIP zakończył się konfliktem z Marcinem Najmanem.
Bartosz „Noras” Iwanowski – to popularny influencer śledzony głównie na Instagramie.
• Mateusz „Zabijacz” Kisiel – popularność zyskał dzięki występom w programie Rolnik szuka żony. Ma także za sobą debiut w walkach MMA.
Bartek „Batezo” Grabski – influencer posiadający ok. 15 tys. obserwujących na Instagramie.
Paweł Szulc – influencer oraz zawodnik MMA występujący dla Elite Fighter.
Dominik „Huragan” Dąbrowski – wcielał się w rolę policjanta Betona w programie Lombard. Życie pod zastaw. Walczył także na gali Armia Fight Night.
Krystian „Krissu” Bartocha – twórca internetowy oraz influencer publikujący treści głównie za pośrednictwem TikToka. Wystąpił na gali Hype MMA.
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – twórca internetowy, muzyk oraz zawodnik MMA.
Paweł „Śpiący” Śpioch – influencer, który wystąpił na gali Celtic Gladiator.
Szymon „Kruszyna” Herman – influencer, który postara się zbudować swoją popularność w trakcie występów dla federacji AlkoMaster.

Zawodniczki federacji AlkoMaster

Na gali AlkoMaster występować będą również panie. Na ten moment obsada płci pięknej jest znacznie węższa, ale możemy śmiało zakładać, że w przyszłości federacja zaprosi kolejne uczestniczki. Oto zawodniczki, które będziemy mogli oglądać na galach AlkoMaster:

Monika „Esmeralda” Godlewska – dużą popularność zyskała na karierze muzycznej prowadzonej wraz z siostrą. W ostatnich latach pojawiała się na galach sztuk walki, takich jak Fame MMA czy Punch Down.
Ewelina „EwelOna” Kubiak – jedna z gwiazd programu Warsaw Shore. Obecnie tworzy również własne piosenki. W przeszłości pokonała na Fame MMA Monikę Godlewską.
Magdalena „Maluba” Lubacz – popularna influencerka oraz zwyciężczyni trzeciej edycji programu Projekt Lady.
Lena „Lenka” Majewska – znana przede wszystkim z występów w programie Warsaw Shore.
Mia „Nesti” Baka – popularna modela oraz influencerka znana z szerokiej aktywności w social mediach.

Kiedy odbędzie się pierwsza gala AlkoMaster?

Pierwsza gala AlkoMaster odbędzie się 27 listopada. Jej początek zaplanowano na godzinę 19:00. Federacja postawiła na sprawdzony system PPV, a zatem zmagania będzie można oglądać dopiero po wykupieniu dostępu. Do dyspozycji widzów oddano dwa pakiety: Standard z 72-godzinnym dostępem do gali oraz Premium z nieograniczonym dostępem do gali oraz dodatkowych treści oraz chatu. W przedsprzedaży pakiety kosztują odpowiednio 15 i 25 zł, a w dniu gali będą o 10 zł droższe. Pierwsza gala przybliży nam szczegółowy zamysł AlkoMaster i na pewno będzie obfitować w duże emocje.
Obstawiać swoich faworytów możesz korzystając ze specjalnie przygotowanej do tego zakładki.

Wszystkie kursy znajdziesz w kategorii AlkoMaster.

Rozpoczęcie sezonu NHL | Blog Noblebet

2021-11-19 10:07:17

Najpierw październik, później grudzień. Rozpoczęcie sezonu NHL było już kilkukrotnie przekładane i wciąż nie ma ostatecznej daty pierwszego meczu. Teraz władze najlepszej ligi hokeja na lodzie poinformowały, że rozgrywki rozpoczną się albo pod koniec grudnia 2021 r., albo na początku stycznia 2022 r.

Czytaj dalej...

Najnowsze wpisy

UFC 277: Peña vs Nunes 2 | Blog Noblebet

Fight Empire MMA 1. Obstawiaj galę w Noblebet    

Formula E World Championship | Blog Noblebet

Giro d’Italia 2022 – informacje i typy | Blog Noblebet

Winter X Games 2022 | Blog Noblebet