6. Edycja / 8 lutego 2020

Fame MMA 6

Drogi Graczu,

W naszym klubie Noblebet hołdujemy tradycji, ale przykładamy również dużą wagę do postępu i nowości. Pilnie śledzimy i wspieramy stosunkowo “świeże” wydarzenia w świecie sportu, które już są niezwykle popularne w kraju nad Wisłą, a mają szansę stać się absolutnie topowymi eventami w Polsce i za granicą.

Polski bukmacher Noblebet umożliwia Ci obstawianie gali Fame MMA 6 - najlepszej gali walk youtuberów jaka kiedykolwiek powstała!

ZAREJESTRUJ SIĘ I OBSTAWIAJ
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA FAME MMA 6
OBSTAWIAJ
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA FAME MMA 6
Zasady promocji

OBSTAW GALĘ FAME MMA 6NA NOBLEBET

Co należy zrobić aby obstawiać walki na Fame MMA 6?
Załóż konto w serwisie legalnego bukmachera Noblebet, dokonaj wpłaty i rozpocznij obstawianie zakładów na FAME MMA 6.

NAJPOPULARNIEJSZE WALKIFame mma 6

Walka 01

Walka dam

TBA

Wzrost: 0 cm / Waga: 0 kg

vs
TBA

Wzrost: 0 cm / Waga: 0 kg

Walka 02

TBA

Wzrost: 0 cm / Waga: 0 kg

vs
TBA

Wzrost: 0 cm / Waga: 0 kg

Walka 03

TBA

Wzrost: 0 cm / Waga: 0 kg

vs
TBA

Wzrost: 0 cm / Waga: 0 kg

Pokaż wszystkie walki

InformacjeGala fame mma 6

ODBIERZ BONUS NA FAME MMA 6

Co to jest Fame MMA

Gala Fame MMA to nic innego jak gala walk typu ”Freak Fight”. Jest to specyficzny rodzaj eventu sportowego, w którym uczestnicy są najczęściej amatorami walczącymi między sobą w formule mma lub k1. Zawodnicy nie są jednak anonimowi - to pierwszoplanowe postacie ze świata mediów społecznościowych, muzyki czy szeroko rozumianego showbiznesu. FAME MMA pomimo zaledwie kilku edycji, przyciąga ogromną ilość fanów i już jest jednym z największych wydarzeń ze świata sportów walki w Polsce.

Kiedy Fame MMA 6

Gala Fame MMA 6 odbędzie się w dniu 8 lutego 2020 roku. Według prognostyk organizatora, edycja ta zgromadzi największą publiczność na żywo przed ekranami ze wszystkich do tej pory odbytych gal FAME. Po ogromnym sukcesie komercyjnym gali FAME MMA 5 próg ustawiony jest bardzo wysoko, ale absolutnie jest do osiągnięcia.

Gdzie oglądać Fame MMA 6

Transmisja online Fame MMA 6 będzie dostępna w systemie PPV za niewygórowaną cenę 19,99 zł. Dostęp może zostać wykupiony w dowolnym momencie a sama transmisja gali rozpocznie się 5 września 2020, zaraz przed rozpoczęciem wydarzenia. Nie przegap tego wydarzenia i oglądaj Fame MMA walki!

Karta walkFame MMA 6

  1. TBA

    TBA

  2. TBA

    TBA

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej