Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Kubika?


Spis treści


Ta walka jest inna niż pozostałe. Debiutujący zawodnicy, bez doświadczenia, bez aspiracji fighterskich. Wytypowanie zwycięzcy tego pojedynku będzie niezwykle trudne. W sieci nie znajdziesz dużo informacji na temat zawodników, co również nie ułatwi postawienia typów. Już niedługo będziesz mógł stawiać zakłady w serwisie legalnego bukmachera Noblebet. Wtedy też poznamy kursy na wszystkie wydarzenia.

Cypis vs Kubik - zakłady bukmacherskie

Gala Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca 2020 r. w Częstochowie. Można więc przypuszczać, że już niedługo otrzymasz możliwość postawienia swoich typów w zakładach bukmacherskich Noblebet. Na pewno będziesz mógł typować zwycięzcę każdego pojedynku. Kto wygra w walce Cypis vs Kubik?


Zarejestruj się i wygraj!

Cypis vs Kubik - kursy bukmacherskie

Sprawdź wysokość oferowanych kursów jak tylko Noblebet udostępni zakłady w swoim serwisie. Ciężko powiedzieć który z zawodników zwycięży. Szanse są bardzo wyrównane. Sprawdzaj serwis noblebet.pl regularnie a będziesz mógł skorzystać z najlepszych ofert!

Cypis: kto to? Jak ma na imię Cypis?

Cypis czyli Cyprian Racicki. Mówi, że jest on muzykiem, chociaż wiele osób się z tym nie zgadza. Jego utwory mają ścieżkę muzyczną z disco polo. Teksty są kontrowersyjne, bo pełne wulgaryzmów, agresji, mówią o imprezach, piciu alkoholu, narkotykach.

Cypis wzrost - 176 cm
Cypis waga - 77 kg

Co wiadomo o nim więcej? Zawodnik ten nie ma atletycznej budowy i nie ukrywa, że sport nie leży w kręgu jego zainteresowań. Jednak po zatwierdzeniu walki rozpoczął treningi. Czy zdąży przygotować się do pojedynku? Tego dowiemy się wkrótce.

Kubik: kto to? Ile lat ma Kubik?

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku Bartosza Kubika. Ten raper z Grodziska Wielkopolskiego również nie jest zawodowym zawodnikiem. Podobnie jak przeciwnik rozpoczął treningi, które mają przygotować go do walki Fame MMA. Czy wystarczy mu umiejętności, aby pokonać Cypisa?

Qubik wzrost - 175 cm
Qubik waga - 72 kg

Zakłady na walkę Cypis vs. Qubik w Noblebet!

Nie wiemy, kiedy będziesz mógł postawić swoje typy w zakładach bukmacherskich w Noblebet, ale możesz mieć pewność, że już wkrótce. Im bliżej gali Fame MMA 6 tym więcej informacji będzie udostępnionych, co może pomóc w obstawianiu. W przypadku walki Cypisa vs Qubika to szczególnie ważne, bo może ułatwić postawienie kuponu. Sprawdzaj serwis Noblebet regularnie i wykorzystuj najlepsze kursy bukmacherskie! Jeżeli tego dnia nie możesz być w Częstochowie to koniecznie sprawdź gdzie będzie dostępny Fame MMA stream!

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej