Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów. Prawie pięć miesięcy przerwy pomiędzy imprezami w Polsce to długo, więc można spodziewać się w oktagonie jeszcze więcej emocji niż zazwyczaj.  Organizatorzy powoli zdradzają pierwsze nazwiska. Można przypuszczać, że cała karta walk będzie bardzo obiecująca. Kiedy będzie gala Fame MMA 6? Impreza odbędzie się 28 marca, a zawodnicy wystąpią w Częstochowie. Gotowi na najwyższe emocje?


Spis treści


Zarejestruj się i wygraj!

Fame MMA 6 karta walk. Kto walczy?

Mimo porażki Marta "Linkimaster" Linkiewicz jednak nie odpuszcza występów i znów będzie można zobaczyć ją na gali polskich freak fighterów. 22-letnia celebrytka wejdzie do oktagonu już po raz trzeci. Swój debiut zaliczyła podczas 3. gali, gdy zmierzyła się z Moniką „Esmeraldą” Godlewską. Wygrała bez problemu. 4. gala była jednak wielkim triumfem Anieli „Lil Masti” Bogusz. Teraz podczas kolejnej edycji imprezy naprzeciw Linkimaster wyjdzie debiutantka, Luxuria Astaroth.

W kolejnej gali udział weźmie także Marcin „El Testosteron” Najman. Na wcześniejszej imprezie jego przeciwnikiem był raper Bonus BGC, z którym poradził sobie bez problemu. Tym razem naprzeciw niego stanie Piotr „Bestia” Piechowiak. To może być najlepsze przedstawienie wieczoru! Już teraz wiadomo, że pierwszy pojedynek Bestii nie będzie ostatnim…

Na ten moment to wszystkie pojedynki, które oficjalnie posiada karta walk Fame MMA 6. Organizatorzy przyzwyczaili już, że stopniowo podnoszą emocje i raz na jakiś czas ogłaszają kolejne walki. Sprawdzaj nasz serwis regularnie, a na pewno będziesz na bieżąco.

Kto to Luxuria Astaroth?

Luxuria Astaroth, czyli w rzeczywistości Kamila Smogulecka. Nazwisko to może Ci nic nie mówić. Każdy jednak zna tę piękną modelkę, która sławę zdobyła dzięki występom w teledyskach Donatana. Jej niecodzienna uroda otworzyła drzwi do sukcesu. Pozostawiła na modeling i zajęła się śpiewaniem. Jej występ w Fame MMA 6 jest pewny. Oficjalnie zapowiedziano go podczas gali Fame MMA 5 w Gdańsku, która odbyła się 26 października 2019 r.

Fame MMA 6 - kursy na zakłady bukmacherskie

Ogłoszone wcześniej walki i ich uczestnicy nie tylko zachęcają do oglądania imprezy, ale też przygotowania się do obstawiania w zakładach bukmacherskich. W serwisie noblebet.pl możesz obstawiać nie tylko zakłady długoterminowe, ale też na żywo. Możesz wybierać z szerokiej oferty dotyczącej Fame MMA 6. Pamiętaj, że każde wydarzenie oferuje różne wysokości kursów. Jedno jest pewne – na pewno będą one atrakcyjne! Wyszukuj tych najlepszych, sprawdzaj możliwości zawodników i stawiaj swoje szczęśliwe kupony. Dzięki temu gala Fame MMA 6 będzie jeszcze większym przeżyciem!

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej