Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy? Już wkrótce będziesz mógł typować wyniki tego spotkania w serwisie internetowym legalnego bukmachera Noblebet. Będziesz mógł obstawiać gale Fame MMA u tego bukmachera po raz pierwszy. Jakie zaoferuje zakłady? Jakie dostaniesz kursy bukmacherskie? Tego na pewno dowiemy się już wkrótce.


Spis treści


W serwisie Noblebet nie znajdziesz jeszcze zakładów na najbliższą galę Fame MMA. Warto przeznaczyć czas na odpowiednie przygotowanie i poznanie zawodników. Dzięki temu będziesz mógł postawić pewny typy, obarczone niskim ryzykiem. Kim jest Gola? Kim jest Rafonix? Oto najważniejsze informacje o tych zawodnikach. .

Wojciech Gola vs Rafonix: zakłady

Można przypuszczać, że legalny bukmacher Noblebet zaoferuje swoim typerom zakład typujący zwycięzcę. Dla polskich widzów, którzy nie oglądali gali Fame MMA UK, wytypowanie lepszego tego pojedynku może być trudne. Wojciech Gola bowiem jeszcze nigdy nie zaprezentował się w oktagonie dla polskiego kibica. Będzie to więc jego debiut. Co innego Rafonix, który ma za sobą dwie walki. Dał się poznać jako zawodnik nie potrafiący opanować nerwów, ale czy to się przyda w starciu z opanowanym i pewnym siebie Golą? Poznaj zawodników i ich umiejętności jeszcze przed walką a postawienie typu w zakładach bukmacherskich Noblebet nie będzie problemem!.


Zarejestruj się i wygraj!

Wojciech Gola vs Rafonix kursy

W serwisie internetowym nie znajdziesz jeszcze oferty na to wyjątkowe wydarzenie w Polsce. Możesz mieć jednak pewność, że wkrótce będziesz mógł z niej skorzystać. Poznasz też kursy bukmacherskie na wszystkie walki, które znajdą się w karcie walk Fame MMA 6, w tym na starcie Gola vs Rafonix . Przy stawianiu swoich typów również możesz kierować się oferowanymi kursami, dzięki którym poznasz faworyta wytypowanego przez bukmachera. Pamiętaj jednak, że bukmacher też się myli, a to najłatwiejsza możliwość na postawienie kuponu, który przyniesie Ci dużą wygraną!.

Wojciech Gola: kto to?

Wojtek Gola: wiek - 31 lat. Absolwent studiów z zakresu turystyki i rekreacji. Najbardziej znany jest z programu telewizyjnego Warsaw Shore. Był uczestnikiem aż dziewięciu edycji. Dał się poznać jako amant, którego wygląd przyciąga wiele kobiecych spojrzeń. Część z jego wielbicielek na pewno zasiądzie na widowni Fame MMA. Perfekcyjny wygląd Gola zawdzięcza regularnemu treningowi na siłowni. Od lat uprawia też boks tajski. Te umiejętności na pewno przydadzą mu się w starciu z Rafonixem.

Wojtek Gola wzrost - 182 cm
Wojtek Gola waga - 78 kg

Najważniejszą decyzję, jaką podjął Wojciech Gola w swojej karierze, było zdecydowanie założenie federacji Fame MMA w 2018 r. Jest on jednym z jej pomysłodawców i współzałożycielem. Przez ten czas odbyło się pięć gal w Polsce i jedna w Wielkiej Brytanii. Z imprezy na imprezę przyciągają one coraz większą liczbę widzów, zarówno na widowni, jak i przed ekranami.

Do Fame MMA UK Gola występował podczas gal jedynie jako organizator. W Newcastle po raz pierwszy wyszedł na ring. Co prawda – trochę z konieczności, bo wycofał się jeden z zapowiedzianych zawodników, a Gola zapełnił po nim lukę. Zmierzył się ze znacznie młodszym, bo 21-letnim celebrytą Joelem JMX Morrisonem. Od początku to Anglik był faworytem. Miał znacznie lepsze warunki fizyczne i przewyższał Golę prawie o głowę. Do tego jego doświadczenie w sportach walki sprawiło, że Gola nie miał praktycznie żadnych szans, a walka zakończyła się bardzo szybko. Po walce Gola miał zszywany bark i połamane żebra. Nie zniechęciło to Polaka, bo od razu ogłosił, że chce wystąpić podczas polskiej edycji Fame MMA. Będzie można go zobaczyć na marcowej Fame MMA 6, a jego przeciwnikiem będzie Rafonix..

Rafonix: kto to?

Rafonix to nikt inny jak Rafał Krasucki. Skąd jest Rafonix? Pochodzi z Białegostoku. Ma 26 lat. Na co dzień zajmuje się tematyką e-sportową. Na swoich kanałach oraz vlogach transmituje najważniejsze wydarzenia, recenzuje gry i występy. To właśnie u Rafonixa możesz obejrzeć transmisje z Tibii, turniejów Counter Strike: Global Offensive czy Grand Theft Auto V. Nagrywa też różne inne produkcje. Najpopularniejsza z nich - nie zawsze pozytywnie oceniana, dotyczyła poszukiwania niepełnosprawnego chłopaka. Rafonix prowadził nawet transmisję na żywo, podczas której…. go pobił! Wydarzenie to zostało skrytykowane przez widzów..

Rafonix wzrost - 178 cm
Rafonix waga - 69 kg

Jego wybuchowy charakter widać było podczas wcześniejszych występów na Fame MMA. Dokładnie wziął udział w dwóch walkach. Pierwszą stoczył z Danielem „Magicalem” Zwierzyńskim. Zakończyła się ona po kilkunastu sekundach, jednak nie ze względu na umiejętności Rafonixa, a bardziej dzięki wyjątkowemu szczęściu. Magical chciał go kopnąć, a w konsekwencji… złamał nogę! Rafonix wygrał, chociaż nie zrobił nic. Podczas drugiego pojedynku nie poszło mu tak łatwo ani tak dobrze. Jego przeciwnikiem był Isamu, który od początku narzucił swoje zasady. Na każdym kroku był lepszy od Rafonixa, a co najważniejsze – lepiej przygotowany technicznie. Dopadł go w stójce, a następnie obalił na deski. Rafonix nie miał szans na obronę, a próba ucieczki zakończyła się założeniem dźwigni zza pleców i jego kapitulacją..

Najprawdopodobniej Krasucki wyciągnął wnioski z tej porażki, bo rozpoczął oficjalne, profesjonalne treningi. Do pojedynku z Golą ma wyjść znacznie lepiej przygotowany. Na pewno mu się to przyda, bo Gola od lat uprawia ten rodzaj sportu..


Zarejestruj się i wygraj!

Fame MMA 6: kto wygra walkę Gola – Krasucki?

Masz swój typ na to spotkanie? Przeanalizuj jeszcze raz możliwości zawodników, a gdy tylko pojawi się oferta w zakładach bukmacherskich Noblebet będziesz mógł postawić swój zakład. Wykorzystaj atrakcyjne kursy i wygrywaj na Fame MMA 6!.

Pamiętaj, że kolejna gala polskich freak fighterów odbędzie się 28 marca 2020 r. w Częstochowie. Początek o godz. 20. Jeszcze nie wiadomo, o której rozpocznie się walka Gola – Rafonix. Organizatorzy przyzwyczaili nas do dużej zmienności, a więc dokładną kartę walki i kolejność starć tego wieczoru poznamy zapewne przed samym wydarzeniem. Jeżeli tego dnia nie możesz być w Częstochowie, to sprawdź gdzie zobaczysz Fame MMA stream.

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej