Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Znamy już siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA, 28 marca 2020. Obecnie walką wieczoru jest starcie w wadze ciężkiej – Marcin “El Testosteron” Najman vs Piotr “Bestia” Piechowiak. Jak wygląda cała Fame MMA 6 Karta Walk? Oto najważniejsze informacje o walkach celebrytów i ich poszczególnych zawodnikach.


Spis treści


Fame MMA 6 Karta walk

Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila “Zusje” Smogulecka
Marcin „El Testosteron” Najman – Piotr „Bestia” Piechowiak
Wojciech Gola - Marcin “Rafonix” Krasucki
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński - Maciej “Maciek Ex na Plaży” Rataj
Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
Jakub “Kubańczyk” Flas - Mateusz “L- pro” Łopo
Cyprian “Cypis” Porębski – Damian “Qubik” Kubiak
Maciek "Szewcu" Szewczyk - Dawid "Ambro" Ambroziak

Zarejestruj się i wygraj!

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie się odbędzie

Najbliższa gala Fame MMA 6 odbędzie się już 28 marca 2020 r. w Częstochowie. Zapowiada się ciekawe widowisko z udziałem polskich celebrytów i you tuberów. Jeżeli tego dnia nie możesz być z Częstochowie to sprawdź w naszym serwisie gdzie zobaczyszFame MMA Stream

Kto będzie walczył na Fame MMA 6?

Kolejna gala Fame MMA zapowiada się bardzo ciekawie! Do tego po raz pierwszy na wszystkie walki będziesz mógł postawić zakłady u legalnego bukmachera Noblebet. Pierwsza konferencja Fame MMA 6 odbędzie się 8 lutego 2020 r. To właśnie wtedy poznamy zawodników. Możliwe także, że organizator zdradzi więcej szczegółów dot. Fame MMA 6 karta walk. Przyjrzyjmy się bliżej zawodnikom nadchodzącego wydarzenia.

Marta "Linkimaster" Linkiewicz – Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka

W Fame MMA 6 karcie walk znajdziemy Martę Linkiewicz."Linkimaster" to doświadczona zawodniczka. Na swoim koncie ma wygraną z Moniką „Esmeraldą” Godlewską i przegraną z Anielą „Lil Masti” Bogusz. W starciu z tą drugą nie miała szans, jednak trzeba pamiętać, że Lil Masti miała większe doświadczenie sportowe. Luxuria Astaroth, znana także jako Zusje to tak naprawdę Kamila Smogulecka. Kolejna gala Fame MMA to będzie jej debiut w oktagonie. Która z Pań wygra pojedynek? Tego dowiemy się w marcu.

Marcin "El Testosteron" Najman – Piotr "Bestia" Piechowiak

To będzie walka wieczoru. "El Testosteron" zadebiutował na wcześniejszej gali. Jego przeciwnikiem był "Bonus BGC". W tej walce doświadczenie pozwoliło Najmanowi na znaczną przewagę i szybkie zwycięstwo. Tym razem jednak nie będzie miał tak łatwo, bo zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem i kulturystą, Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Obaj zawodnicy są pewni swoich umiejętności i zwycięstwa. Zapowiada się zacięta walka i niezłe sportowe show. Który z freak fighterów odniesie sukces? Sprawdź w naszym serwisie, gdzie zobaczysz Fame MMA stream, aby oglądać walkę. Dodatkowo już niedługo poznamy Fame MMA kursy i będziesz mógł typować zwycięzcę tej walki w Noblebet. Przyjrzyj się tym zawodnikom dokładnie, bo na pewno zobaczysz ich jeszcze na ringu. Kolejna gala będzie debiutem Besti, a podpisany przez niego kontrakt przewiduje aż 3 występy podczas Fame MMA. Odwiedzaj nas regularnie, aby być na bieżąco

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciek Rataj

W Fame MMA 6 karcie walk znalazł się takżeKasjusz „Don Kasjo” Życiński, który odbędzie swój drugi pojedynek w tej federacji. W poprzedniej walce po niejasnościach i zawiłościach wygrał z Polakiem. Dowiedz się więcej na temat walki z artykułu Fame MMA wyniki. Tym razem zmierzy się z Maciejem Ratajem. Mężczyźni znają się z telewizyjnego show „Ex na Plaży", w którym nie przypadli sobie do gustu. Swój konflikt zdecydowali się rozwiązać na ringu Fame MMA. Kasjusz rzucił wyzwanie podczas jednej z gal, które Maciej Rataj przyjął. Już 28 marca zawodnicy rozpoczną swoje starcie. Kto wygra? Jeśli wiesz – postaw zakład na Fame MMA 6 w Noblebet!

Alan "Alanik" Kwieciński - Arkadiusz "Aroy" Tańcula

Kolejną gwiazdą telewizyjnego programu, tym razem “Warsaw Shore”, jest Alan Kwieciński. Na co dzień związany jest ze sportami walki. Występuje nie tylko jako zawodnik, ale też jako trener. Podczas różnych wywiadów nie ukrywał, że chętnie wystąpiłby podczas Fame MMA. Teraz będzie miał szansę zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jego przeciwnikiem w oktagonie będzie trener personalny i zawodnik sztuk walk Arkadiusz Tańcula. Można przypuszczać, że obok walki wieczoru, ten pojedynek będzie kolejnym czysto sportowym występem. Który z nich okaże się lepszy? Obaj zawodnicy mają odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie na ringu. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko!

Jakub “Kubańczyk” Flas - Mateusz "El - Pro" Łapot

Podczas Fame MMA 6 wystąpi też dwóch bardzo skonfliktowanych ze sobą zawodników. Mowa o Kubańczyku, czyli Kamerzyście Lorda Kruszwila oraz L - pro, który jest producentem muzycznym. Konflikt pomiędzy nimi jest już dość długi i zaawansowany, bo już raz chcieli wyjaśnić swoje racje podczas ulicznej bójki. Nie poskutkowało – teraz przeniosą się na ring. Ich walka znajduje się w karcie walk Fame MMA 6, a to oznacza, że będziesz mógł ją obstawiać w Noblebet. Przed postawieniem kuponu warto przeanalizować możliwości zawodników. Obaj ogłosili, że rozpoczęli profesjonalne treningi, a więc będą chcieli zaskoczyć przeciwnika nowymi umiejętnościami.

Cyprian "Cypis" Racicki - Bartosz"Qubik" Kubik

To pojedynek dwóch raperów. Oficjalnie ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje o ich doświadczeniu czy umiejętnościach sportowych, może to być pojedynek, w którym ciężko będzie wytypować zwycięzcę.

Zarejestruj się i wygraj!

Zakłady bukmacherskie na Fame MMA 6

Sprawdzaj Fame MMA 6 karta walk, aby być na bieżąco. Jak pokazały wcześniejsze edycje tego wydarzenia, zawodnicy mogą się zmieniać aż do ostatniej chwili! Obstawiaj zakłady bukmacherskie na Fame MMA 6 u legalnego bukmachera NobleBet. Typuj swojego faworyta i zgarnij wygraną!.

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej