Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja "Ex na plaży" Rataja. Zapowiada się nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!


Spis treści


Do gali Fame MMA 6 pozostało jeszcze sporo czasu, ale już dziś warto pomyśleć o możliwości obejrzenia tego wyjątkowego wydarzenia oraz postawienia zakładów bukmacherskich na poszczególne walki. Tym bardziej, że zakłady na marcową galę udostępnia w swojej ofercie po raz pierwszy legalny bukmacher Noblebet!

Kasjo vs Rataj: zakłady

Walka tych dwóch zawodników odbędzie się w kategorii open. Don Kasjo wie już , jak wyglądają występy na Fame MMA. Dla Maćka Rataja będzie to debiut. To też utrudnienie dla typerów, których interesują zakłady bukmacherskie na to wydarzenie. Nie wiedzą, na jakie umiejętności zawodnika mogą liczyć. Jedno jest pewne – zanosi się na emocjonującą walkę!


Zarejestruj się i wygraj!

Kasjo vs Rataj: kursy

W Noblebet nie dostaniesz jeszcze oficjalnych kursów bukmacherskich na to spotkanie. Można jednak zastanowić się, czy któryś z tych zawodników jest zdecydowanym liderem. Obaj zawodowo związani byli i są ze sportem, obaj też uprawiali sporty walki.

Szala zwycięstwa jednak przechyla się ku wygranej Don Kasjo, bo ten zawodnik już występował na gali Fame MMA. Doświadczenie może mu bardzo pomóc. Wytypowanie jego wygranej w zakładach bukmacherskich Noblebet możliwe, że będzie oferowało niższy kurs, niż wytypowanie jako zwycięzcy Macieja Rataja. Sprawdzaj możliwości w serwisie noblebet.pl i stawiaj swoje kupony na tę walkę.

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński: kto to?

Fani polskich gal freak fighterów doskonale znają tego zawodnika. Kasjusz Życiński występował w oktagonie już dwa razy i dwa razy kończył pojedynki sukcesem. Pierwszy z nich wywołał duże kontrowersje, bo początkowo sędziowie ogłosili wygraną jego przeciwnika, którym był Adrian "Polak" Polański. Był on zdecydowanie słabszy, więc Kasjusz złożył oficjalny protest. Dzięki temu wygrana trafiła w jego ręce. Organizatorzy gali tłumaczyli się pomyłką składu sędziowskiego. Druga walka obeszła się bez większych problemów i po trzech rundach walki z Dawidem „Ambro” Ambroziakiem Don Kasjo wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Don Kasjo wzrost - 189 cm
Don Kasjo waga - 89 kg

Jego wygrane nie dziwią wielbicieli boksu. Przez lata Don Kasjo, wtedy jeszcze jako Kasjusz Życiński, trenował zawodowo boks. Chociaż swoją karierę rozpoczął późno to doskonale sobie radził i ma na koncie wiele wygranych, w tym na najważniejszych turniejach bokserskich w Polsce. Doświadczenie i umiejętności przydają się zawodnikowi podczas walk Fame MMA.

Jednak to nie jego kariera sportowa przyniosła mu popularność. Kasjo to stały bywalec różnych programów telewizyjnych. Występował w kontrowersyjnych projektach, jak „Ex na plaży” czy „Warsaw Shore”, ale też próbował swoich sił w modelingu w programie „Top Model”. Dodatkowo chętnie występuje na swoich vlogach na Youtube.

Maciej Rataj: kto to?

O Maćku Rataju wiemy znacznie mniej. Jego codzienne życie również związane jest ze sportem. Jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Od lat pracuje jako trener personalny i instruktor siłowni. Praca to też jego hobby, bo sam również od lat intensywnie ćwiczy na siłowni. Ostatnimi czasy bierze też udział w zawodach sylwetkowych mężczyzn – z powodzeniem, bo uzyskuje jedne z najlepszych lokat.

Maciek Rataj wzrost - 191 cm
Maciek Rataj waga - 94 kg

Maciek Rataj ma też doświadczenie w podnoszeniu ciężarów oraz sportach walki. Wyniki w tych ostatnich nie były na tyle spektakularne, żeby został on zdecydowanym faworytem walki, którą stoczy w Fame MMA. .

Życiński vs. Rataj: koledzy z programu tv

Koledzy, a może raczej wrogowie? Mężczyźni poznali się podczas wspólnego występu w telewizyjnym programie „Ex na plaży”. Nie polubili się, a konflikt między nimi narastał. Don Kasjo wpadł na pomysł, aby rozwiązać go w oktagonie. Maciek Rataj bez wahania przyjął wyzwanie, a efekty spotkania tych dwóch zawodników zobaczymy już w marcu!

Pamiętaj, że kolejna gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r. w Częstochowie, ale bez problemu obejrzysz ją też w Internecie. Online możesz też podstawić zakłady bukmacherskie na to wydarzenie u legalnego bukmachera Noblebet! Korzystaj z atrakcyjnych kursów, stawiaj swoje typy i wygrywaj razem ze swoim faworytem!

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej