Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022


Spis treści


Konferencja Fame MMA 6: kiedy się odbędzie i kto wystąpi?

Marcin Najman i Piotr Piechowiak wezmą udział w ostatniej walce wieczoru. Zawodników tych będzie można wcześniej zobaczyć podczas konferencji, która będzie zapowiedzią gali Fame MMA 6. Konferencja odbędzie się już 8 lutego 2020 o godz. 18:00.

W konferencji wezmą udział freak fighterzy, którzy wejdą do oktagonu 28 marca. Na pewno zobaczymy Martę "Linkimaster" Linkiewicz i Kamilę "Zusje" Smogulecką. Walkę tych zawodniczek ogłoszono jako pierwszą. Mocnymi starciami będzie na pewno spotkanie raperów, Cypisa i Qubika, Kubańczyka i L-pro. Te dwie pary chcą zakończyć swoje konflikty właśnie w oktagonie. Kubańczyk i L-pro już raz walczyli poza ringiem, przez co ich spotkanie na konferencji zapowiada się bardzo ciekawie.

Kto jeszcze wystąpi podczas najbliższej gali Fame MMA, a więc również weźmie udział w konferencji? Kasjusz vs. Maciej Rataj oraz Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to kolejne dwie pary, które będą ze sobą walczyły. Druga z tych walk zapowiada się czysto sportowo, bo to dwóch zawodników ze sporym doświadczeniem.

Konferencja Fame MMA 6: gdzie oglądać?

Po raz pierwszy oficjalna konferencja odbyła się przed galą Fame MMA 4. Docenili to fani walk celebrytów, a organizatorzy zobaczyli zapotrzebowanie i zorganizowali kolejną. Teraz fani walk freak fights czekają na nią tak samo, jak na główną galę. Dlaczego? Konferencje dostarczają wiele emocji, ale przede wszystkim najważniejsze informacje o imprezie. To właśnie na niej przedstawiani są wszyscy uczestnicy, z którymi rozmawia nie tylko prowadzący, ale też inni uczestnicy. Zadbaj o dostęp do transmisji jeszcze przed konferencją. Sprawdź, gdzie zobaczysz legalny live stream Fame MMA.


Zarejestruj się i wygraj!

Typuj Fame MMA i wygrywaj!

Noblebet to legalny bukmacher, u którego możesz typować tę niesamowitą galę Fame MMA! W serwisie internetowym znajdziesz zakłady wskazujące zwycięzcę każdej walki, która odbędzie się podczas głównej imprezy. Na pewno będzie Ci znacznie łatwiej postawić typy jeśli wcześniej dowiesz się, jakie umiejętności prezentują jej zawodnicy. Sprawdzaj oferowane kursy, wybieraj te najbardziej korzystne i stawiaj swoje kupony.

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej