Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Spis treści


Już niedługo będziesz mógł podjąć pierwsze decyzje i postawić pierwsze typy bukmacherskie w serwisie internetowym noblebet.pl. Aby Ci to ułatwić przygotowaliśmy podstawowe informacje o zawodnikach. Dzięki nim podejmiesz decyzję i postawisz swój szczęśliwy kupon. Sprawdzaj ofertę regularnie i wykorzystaj atrakcyjne kursy na to wydarzenie.

Kubańczyk vs L Pro: zakłady

Wybierając zakłady bukmacherskie Noblebet będziesz mógł wskazać, który z tych zawodników wygra pojedynek. Kto zwycięży to starcie? Śledząc typy innych typerów i bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania jest Kubańczyk. Zawodnik występował już na gali freak fighterów. L - Pro zaś zadebiutuje podczas marcowej imprezy. Celebryta nie jest związany ze sportami walki. Czy uda mu się wygrać?


Zarejestruj się i wygraj!

Kubańczyk vs L Pro: kursy

Gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r. Już wkrótce poznasz kursy bukmacherskie na Fame MMA 6 u legalnego bukmachera NobleBet. Możliwe, że bardziej opłacalne będzie postawienie kuponu na zwycięstwo L - Pro. Dokładne wysokości kursów poznasz w serwisie bukmachera, dlatego odwiedzaj serwis regularnie. Korzystaj z najlepszych kursów i stawiaj swoje szczęśliwe kupony!

Kubańczyk: kto to?

Kubańczyk nazywany jest przez fanów Kamerzystą. To dzięki tej roli poznało go szersze grono internetowych odbiorców. Pracował z Lordem Kruszwilem. Był odpowiedzialny za nagrywanie występów kolegi. Po zakończeniu współpracy rozpoczął pracę na własne konto. Został nie tylko youtuberem, ale przede wszystkim raperem.

Kubańczyk wzrost - 181 cm
Kubańczyk waga - 93 kg

Miał rozpocząć współpracę z L - Pro. Jednak wspólne przedsięwzięcie się nie udało i od tej pory Kubańczyk i jego niedoszły producent pozostali w ostrym konflikcie. Kubańczyk zaproponował zakończenie go w oktagonie podczas Fame MMA.

Już raz na niej występował jako zawodnik. Podczas gali Fame MMA 4 zmierzył się z Michałem „Boxdelem” Baronem. Walka nie trwała długo, bo Kubańczyk już w 1. rundzie pokonał przeciwnika przez TKO. Czy tym razem też tak będzie? Przekonamy się w marcu!

L - Pro: kto to?

Debiutujący L- pro do czasu ogłoszenia walki nie był związany ze sportem. Szybko ogłosił, że rozpoczął profesjonalne treningi i w ciągu kilku miesięcy chce odpowiednio się przygotować. Zarówno pod względem siłowym, jak i technicznym. Jego umiejętności to dziś jedna wielka niewiadoma. Można spodziewać się, że zrobi wszystko, co w jego mocy, bo walka z Kubańczykiem to nie tylko sportowe starcie, ale przede wszystkim walka o honor.

L Pro - wzrost - 171 cm
L Pro waga - 106 kg

Czym zajmuje się L - Pro? Związany jest ze światem muzycznym. Jest DJ, producentem muzycznym oraz realizatorem dźwięku. 30-latek współpracuje z najlepszymi polskimi muzykami. W kręgu jego zainteresowań pozostaje głównie hip hop. Produkował dla takich artystów jak Fu, Liroy, Pezet, Chada, ale też dla Dody czy Edyty Górniak.

Kubańczyk vs. El Pro: walka w wadze półśredniej

Starcie rapera i producenta będzie jedną z trzech walk Fame MMA 6, które będą rozegrane w tej kategorii. Żadna z nich jednak nie wzbudza aż takich emocji w jej uczestnikach. Po nieoficjalnej bójce czas na sportowe zawodnictwo. Jak będzie ono wyglądało? Który z freaków okaże się lepszy? Tego dowiemy się dopiero podczas gali 28 marca.

Jeśli nie możesz uczestniczyć w niej w Częstochowie, sprawdź gdzie zobaczysz Fame MMA stream. Dzięki temu będziesz mógł na żywo śledzić poszczególne walki. Nie zapomnij też przed galą postawić swoje szczęśliwe kupony bukmacherskie. Zakłady oferowane przez Noblebet pozwolą Ci na wskazanie zwycięzcy i skorzystanie z atrakcyjnych kursów bukmacherskich.

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej