Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?


Spis treści


Wyniki spotkania Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula poznamy 28 marca 2020 r. To właśnie tego dnia, o godz. 20 rozpocznie się gala Fame MMA 6. Zawodnicy wystąpią w Częstochowie. A Ty już dziś, niezależnie od czasu i miejsca, możesz postawić swoje typy bukmacherskie na ten pojedynek. Skorzystaj z atrakcyjnych kursów w serwisie Noblebet i walcz o najwyższe nagrody!

Alan Kwieciński vs Arkadiusz Tańcula: zakłady bukmacherskie Noblebet

To właśnie u tego legalnego bukmachera dostaniesz najlepsze możliwości typowania. Podczas typowania zwycięzcy ważne jest doświadczenie uczestników, a szczególnie ich umiejętności walki. Jeśli je poznasz i przeanalizujesz na pewno łatwo podejmiesz decyzje. Obstawiaj zakłady bukmacherskie na Fame MMA 6 w Noblebet!


Zarejestruj się i wygraj!

Alan Kwieciński vs Arkadiusz Tańcula: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie zawsze odwzorowują szansę zawodników na wygraną. Jeżeli chodzi o walkę Alan vs Aroy to wielu typerów wskazuje, że większe szanse na wygraną ma Alan Kwieciński. Pamiętaj, że ciężko jest oszacować kto wygra walki w Fame MMA, decyzja jaki postawisz kupon, należy wyłącznie do Ciebie!

Alan Kwieciński: kto to?

Popularność Alana Kwiecińskiego "Alanika" rozpoczęła się wraz z jego uczestnictwem w programie „Warsaw Shore”. Była to tylko zabawa, bo zawodowe plany celebryty wiążą się wyłącznie ze sportem. Na co dzień nie tylko sam walczy, ale też trenuje innych zawodników. Nigdy nie ukrywał, że czeka na propozycję ze strony organizatorów Fame MMA, z której chętnie skorzysta. Teraz dostał taką szansę. Jego ostatnie występy na ringu nie były udane. Co prawda walczył w innych federacjach i w różnych formułach (podczas gali Armii Fight Night w MMA oraz podczas Celtic Gladiator w kickboxingu). A jak będzie teraz? Czy przerwie swoją złą passe?

Alanik wzrost - 181 cm
Alanik waga - 82 kg

Arkadiusz Tańcula: kto to?

Trener personalny, zawodnik sportów walki i aktor – to Arkadiusz Tańcula znany także jako "Aroy". Fani kojarzą go jako „Ryżego” w serialu Lombard. Życie pod zastaw. Sporty walki to ostatnio dyscyplina, która go najbardziej interesuje. Marzy o KSW, a Fame MMA traktuje jako przygotowanie do dalszej kariery. Marzenia ma wielkie, bo występy w ringu praktycznie dopiero zaczyna. Swój pierwszy pojedynek stoczył we wrześniu, na gali Silesian MMA Challenge 2. Jednogłośną decyzją sędziów wygrał z Dariuszem Sierhejem. Planowana na marzec walka z Alanem Kwiecińskim będzie więc dopiero drugim pojedynkiem w jego karierze.

Aroy wzrost - 183 cm
Aroy waga - 90 kg

Alan vs. Aroy podczas Fame MMA 6

Jeśli lubisz oglądać freaków, ale w sportowym wydaniu a nie tylko show, musisz zobaczyć walkę tych dwóch zawodników. Tym bardziej, że każdy z nich ma dużą motywację, aby wygrać. Panowie nie ukrywają, że bardzo się nie lubią i chcą wyładować swoją złość w oktagonie.

Walkę w kategorii open będziesz mógł oglądać na żywo 28 marca 2020 r. w hali w Częstochowie. Bez problemu skorzystasz też z Fame MMA stream. Zadbaj o dostęp przed tym wyjątkowym wydarzeniem. Nie zapomnij też o regularnym sprawdzaniu zakładów bukmacherskich w Noblebet oraz oferowanych kursów. Dzięki temu będziesz mógł wygrywać z zawodnikami Fame MMA 6.

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej