Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r. A my już dziś przygotowaliśmy najważniejsze informacje o tym pojedynku i jej zawodniczkach. Dzięki temu masz szansę na łatwe i pewne typy bukmacherskie. Zakłady na Fame MMA po raz pierwszy znajdziesz w naszym serwisie! Sprawdź kursy i postaw swój szczęśliwy kupon.


Spis treści


Poprzednia gala, Fame MMA 5, odbyła się pod koniec października 2019 r. To właśnie podczas tej imprezy w oktagonie niespodziewanie pojawiła się Marta “Linkimaster” Linkiewicz i wyzwała do walki wschodzącą piosenkarkę, Kamilę “Luxuria Astaroth” Smogulecką. Na odpowiedź nie było trzeba długo czekać. Od razu walkę potwierdzili też organizatorzy federacji. Mało kto się chyba jednak spodziewał, że będzie to najważniejsze starcie tego wyjątkowego wieczoru!

Linkiewicz – Luxuria Astaroth: zakłady bukmacherskie

Spodziewamy się, że to właśnie możliwość obstawiania tego zakładu będzie najpopularniejsza w naszym serwisie. Która z zawodniczek okaże się lepsza w tym starciu? Czy wygra doświadczenie i trening? A może lepsza okaże się debiutantka, która może zaskoczyć swoimi umiejętnościami? U nas bez problemu możesz wskazać swój typ! Sprawdź zakłady w naszym serwisie internetowym jeszcze przed rozpoczęciem gali Fame MMA 6.


Zarejestruj się i wygraj!

Linkiewicz – Luxuria Astaroth: kursy bukmacherskie

Robimy wszystko, aby dopasować idealnie naszą ofertę do Twoich potrzeb. Oferujemy Ci bardzo atrakcyjne kursy, dzięki którym masz szansę na wysokie wygrane! Stawiasz na bardziej doświadczoną Linkiewicz czy początkującą Smogulecką? Nasi analitycy wskazują zwycięstwo tej pierwszej. Jeśli się z tym nie zgadzasz skorzystaj z wysokich kursów, które oferujemy na wygraną Zusje. Jeśli uda jej się wygrać, szczęście uśmiechnie się również do Ciebie!

Linkimaster – Luxuria Astaroth: walka wieczoru Fame MMA 6

Tego się chyba nikt nie spodziewał! Pojedynek Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila “Luxuria Astaroth” Smogulecka znalazł się w karcie walk Fame MMA 6 jako walka wieczoru. Oznacza to, że obie panie wejdą do oktagonu jako ostatnie zawodniczki. Można też przypuszczać, że nie będzie to zwykłe klepanie się po plecach czy szarpanie za ubranie, a iście sportowy pojedynek w damskim wydaniu. Do tego starcia nikogo nie była trzeba długo przekonywać. Podczas październikowej gali Linkimaster wyszła na ring i oficjalnie wyzwała rywalkę na pojedynek.Zarówno Linkimaster, jak i Luxuria Astaroth miały bardzo dużo czasu na przygotowanie.

Gala Fame MMA 6 odbędzie się 28 marca w Częstochowie. Początek imprezy o godz. 20. Jeśli nie możesz wybrać się na nią osobiście – nic straconego. Sprawdź w naszym serwisie, gdzie będzie Fame MMA 6 stream. Dzięki temu zapewnisz sobie emocjonujący wieczór z największymi freak fighterami w Polsce. Aby zabawa była jeszcze lepsza, a emocje podskoczyły jeszcze bardziej wejdź do serwisu noblebet.pl i postaw swoje szczęśliwe kupony na wszystkie walki, które odbędą się podczas Fame MMA 6.

Marta Linkimaster Linkiewicz: kto to?

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania: kim jest Marta Linkiewicz, ile lat ma Marta Linkiewicz to dobrze trafiłeś. Zebraliśmy najważniejsze informacje o tej zawodniczce.

Marta Linkiewicz waga- 60 kg
Marta Linkiewicz wzrost - 170 cm

Dzięki regularnym treningom zawodniczka jest w świetnej formie. Linkimaster bez wątpienia jest gwiazdą Internetu, szczególnie wśród młodego pokolenia. Jej profile społecznościowe obserwuje około miliona widzów.

Na Fame MMA wystąpiła po raz pierwszy podczas 3. gali. Jej przeciwniczką była Monika “Esmeralda” Godlewska. Szybko poradziła sobie ze starszą koleżanką, równie niedoświadczoną jak ona. Wyraźnie miała ochotę na więcej. Podczas kolejnej gali znów weszła do oktagonu. Tym razem wzięła udział w walce wieczoru z Anielą “Lil Masti” Bogusz. Znów był krótki pojedynek. Tym razem jednak wygrała Aniela Bogusz. Czy to właśnie z tego pojedynku Linkimaster wyciągnęła wnioski na przyszłość? Celebrytka wzięła się ostro za trening.

Luxuria Astaroth: kto to?

Obecnie - Zusje. Pod takimi pseudonimami można znaleźć informacje o Kamili Smoguleckiej. To 25-letnia modelka, która jest znana dzięki występowi w teledysku Donatana. Jej niecodzienna uroda zachwyciła wszystkich. Po drobnych problemach prywatnych, celebrytka wróciła do świata show biznesu. Tym razem już nie jako modelka, ale jako piosenkarka.

Zusje wzrost - 173 cm
Zusje waga - 60 kg

Zapewne rozpoczęła również treningi, bo wcześniej nie zdradzała, aby miała jakiekolwiek doświadczenie w sportach walki. Podejrzewamy, że do tego starcia podeszła równie ambitnie, co Linkimaster. Nie przegap tej gali! Postaw swoje typy w Noblebet i wygrywaj razem z polskimi freak fighterami! Sprawdź w karcie walk Fame MMA 6 kto jeszcze będzie walczył na najbliższej gali!

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej