Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas MMA 6. A już niedługo w serwisie internetowym legalnego bukmachera Noblebet będziesz mógł obstawiać to wydarzenie. Sprawdzaj go regularnie, a dowiesz się, jakie zaoferuje zakłady bukmacherskie i będziesz mógł postawić swoje typy. Korzystaj z najwyższych kursów bukmacherskich i wygrywaj.


Spis treści


To pierwsza gala Fame MMA, którą będziesz mógł typować w Noblebet. Emocji na pewno nie zabraknie! Kto ma większe szanse na wygraną? Ważniejsze okaże się doświadczenie Najmana czy siła Piechowiaka? Jedno wiemy na pewno – obaj zawodnicy są pewni swojej wygranej. W tym przypadku jednak jeden z nich na pewno poniesie klęskę. Który? Tego nie wiadomo. Na razie prowadzą ze sobą walkę słowną w mediach społecznościowych.

Typy bukmacherskie na Najman – Bestia

Już niedługo w serwisie Noblebet pojawią się typy bukmacherskie, które będziesz mógł postawić. Na pewno będziesz mógł wytypować zwycięzcę każdej walki, które odbędą się podczas Fame MMA 6. Najman vs. Bestia na pewno będzie jedną z najchętniej wybieranych i oglądanych przez widzów. Aby postawić swój szczęśliwy kupon w Noblebet wystarczy dosłownie kilka kliknięć. Tylko od Ciebie zależy, na kogo postawisz. To może być jedna z trudniejszych walk do wytypowania.

Obaj zawodnicy mają doświadczenie, ale też umiejętności. Każdy z nich chce też wygrać. Marcin Najman już raz wystartował w Fame MMA, ale Piotr Piechowiak dopiero debiutuje. Co prawda pojawił się w oktagonie podczas październikowej gali, ale wyłącznie po to, aby rzucić wyzwanie swojemu obecnemu konkurentowi.


Najman – Bestia: kursy bukmacherskie

Gdy tylko pojawią się zakłady bukmacherskie na walki Fame MMA 6, a szczególnie na pojedynek Najman vs. Bestia, sprawdź kursy bukmacherskie. To od ich wysokości będzie zależała wygrana, którą będziesz mógł osiągnąć. Podejrzewamy, że w tym przypadku mogą być one bardzo wyrównane. Dlaczego? Bo obaj zawodnicy mają duże szanse na wygraną!

W Noblebet zawsze dostaniesz atrakcyjne kursy bukmacherskie. Zaryzykuj, postaw swój szczęśliwy kupon i ciesz się wygraną! Dzięki temu gala Fame MMA 6 będzie jeszcze bardziej emocjonująca! Aby ułatwić Ci typowanie i wybór zakładów oraz kursów bukmacherskich przygotowaliśmy kilka podpowiedzi o zawodnikach. Oto one!

Marcin Najman: kto to?

Marcin Najman znany także jako El Testosteron to zawodowiec. Zaczynał od kick-boxingu, ale skończył na boksie. Już jako junior walczył i wygrywał. Dwa razy uzyskał nawet tytuł wicemistrza w kick-boxingu.Swoją zawodową przyszłość związał jednak z boksem. Debiut nie był udany, a pierwsze walki przegrane. Gdy złapał dobrą formę był nie do zatrzymania. Wygranych kilkanaście walk okazało się najlepszą passą w jego życiu. Dlaczego? Bo już nigdy więcej tego nie powtórzył.

Ostatnie lata, związane zarówno z boksem, jak i MMA, nie były tak szczęśliwe. Z Andrzejem Wawrzykiem walczył o międzynarodowe mistrzostwo w wadze ciężkiej, ale mu się nie udało. Późniejsze jego walki nie były tak udane. Trzeba przyznać, że nigdy nie bał się przeciwników, a przed walkami robił wielkie show. Na tym jednak się kończyło, bo walki przegrywał. Tak było podczas starcia z Mariuszem Pudzianowskim czy Przemkiem Saletą. W pewnym momencie fani zaczęli się z niego śmiać, a media okrzyknęły go „największym przegranym”. Ostatnim dużym jego osiągnięciem było sięgnięcie po tytuł mistrza Europy federacji WKU w formule K-1.

Marcin Najman wzrost - 182 cm
Marcin Najman waga - 110 kg

El Testosteron, jak sam się przedstawia, ma dużo męskiego hormonu w sobie. Chce walczyć. Docenia też rolę mediów społecznościowych, w których można śledzić każdy jego krok. Teraz głównie skupia się na marcowym pojedynku z Bestią. Zawodnicy wymieniają się uwagami, pokazują przygotowania, drwią z sobie nawzajem. Ciekawe, czy na ringu będzie równie ciekawie?

Piotr Piechowiak: kto to?

Piotr Piechowiak wkroczył do oktagonu podczas gali Fame MMA 5 i zaprosił do walki Marcina Najmana. El Testosteron bez większego zastanowienia przyjął wyzwanie. Jaki będzie wynik tego pojedynku?! Tego dowiemy się już wkrótce! A kim jest Piotr Piechowiak?

To Gwiazda medialna. Przede wszystkim jest kulturystą oraz trenerem personalnym. Trzeba przyznać, że wygląd tego zawodnika jest idealny. Mówią o nim Bestia, bo oprócz świetnej sylwetki ma również siłę i szybkość. A to idealne połączenie umiejętności każdego zawodnika. Piechowiaka od jakiegoś czasu zdecydowanie chce występować na ringu i ma na swoim koncie kilka stoczonych walk. Żadna jednak nie odbyła się w ramach Fame MMA. Po zatwierdzeniu i ogłoszeniu walki Najman vs. Piechowiak, ten drugi od razu zapowiedział, że będzie to dopiero debiut, ale na pewno wystąpi jeszcze w ramach tej federacji. Ma zakontraktowane 3 walki w wadze ciężkiej.

Do swoich występów najwyraźniej Bestia podchodzi bardzo poważnie, bo od razu po Fame MMA 5 rozpoczął treningi pod okiem profesjonalisty. W walce o wygraną pomaga mu Paweł Jędrzejczyk. Jest on pięciokrotnym mistrzem świata organizacji WKN oraz WKA, multimedalistą mistrzostw świata i Pucharu Świata oraz mistrzostw i pucharów Polski w kickboxingu i muay thai. Wydaje się, że to gwarant perfekcyjnego przygotowania Bestii do walki z Najmanem.

Piotr Piechowiak wzrost - 174 cm
Piotr Piechowiak waga - 110 kg

Czy Piechowiak zaskoczy kibiców? Czy w marcu zaprezentuje nowe umiejętności? To na pewno jedna wielka niewiadoma, która może okazać się wielką zaletą tego zawodnika .

Kiedy odbędzie się walka Najman vs. Bestia?

To miała być walka wieczoru, jednak ostatecznie znalazła się na innej pozycji w karcie walk Fame MMA 6, która odbędzie się 28 marca 2020 r. w częstochowskiej hali. Początek tego wyjątkowego wydarzenia o godz. 20, a więc El Testosteron i Bestia pojawią się później. Można przypuszczać, że będzie to jedna z ostatnich walk, najprawdopodobniej przed występem Marty Linkimaster Linkiewicz oraz Kamili Zusje Smoguleckiej.

Niezależnie od godziny, w której wyjdą zawodnicy do oktagonu, warto czekać na to spotkanie, ale też na zakłady bukmacherskie w Noblebet. Skorzystaj z legalnych możliwości obstawiania gali freak fighterów, sprawdź oferowane kursy i postaw swój szczęśliwy kupon!

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej