Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu. Będzie to jego debiut, natomiast Ambro wejdzie do oktagonu już po raz trzeci. To pierwsza gala Fame MMA, którą będziesz mógł typować w Noblebet!


Spis treści


Jeszcze niedawno wielbiciele gal polskich freak fighterów byli przekonani, że Ambro podczas kolejnej gali Fame MMA zmierzy się w oktagonie z Kamilem Hassanem. Miała być to wyrównana walka – obaj zawodnicy mieli spore sportowe umiejętności oraz doświadczenie na ringu. A jak może wyglądać walka, w którem zmierzą się Ambro i Szewcu? Najprawdopodobniej będzie to równie ciekawe starcie!

Szewcu vs Ambro: zakłady bukmacherskie

Szewcu nie ma co prawda tak dużego doświadczenia w sportach walki jak Ambro jednak to również zawodnik, który stale trenuje i ma jasno określone cele. To na pewno cenna informacja dla wszystkich typerów, którzy będą chcieli skorzystać z zakładów bukmacherskich na Fame MMA w Noblebet. Wejdź do serwisu internetowego bukmachera i wytypuj zwycięzcę pojedynku Szewcu vs. Ambro już dziś! Odpowiednie przygotowanie pomoże Ci podjąć decyzję i zminimalizują ponoszone ryzyko.


Zarejestruj się i wygraj!

Szewcu vs Ambro: kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie - to one decydują zazwyczaj o stawianych kuponach. Są też podpowiedzią dla typerów, bo dzięki nim możesz poznać typy bukmachera. W Szewcu vs Ambro kursy bukmacherskie w Noblebet będą atrakcyjne! Ich wysokość może się zmieniać, więc korzystaj z najlepszych możliwości i stawiaj swoje szczęśliwe kupony. Jeśli Twój faworyt nie jest zgodny z tym bukmachera masz szansę na wysokie wygrane! Na Twoją decyzję na pewno będą miały wpływ informacje o zawodnikach, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Sprawdź je, przeanalizuj i postaw swoje zakłady bukmacherskie z atrakcyjnymi kursami w Noblebet.

Ambro: kto to, Ambro - ile ma lat?

Ambro zasłynął jako uczestnik programu „Ex na plaży”. Bycie celebrytą nie jest jednak jego głównym celem. Dawid chce bycie sportowcem. Występy w Fame MMA traktuje jako drogę do profesjonalnych walk. Nie jest to tylko zabawa, bo do każdego występu jest doskonale przygotowany. Również przed walką z Szewcem uczestniczy w profesjonalnych treningach. Nad swoim obecnym rywalem ma przewagę - doświadczenie. Do tej pory występował dwa razy na Fame MMA. Debiutował już na pierwszej gali. Jego przeciwnikiem był Dawid “Surfer” Ozdoba. Ambro bez problemu wygrał z nim poprzez duszenia zza pleców. Na gali Fame MMA 4 zaś walczył z bardzo doświadczonym zawodnikiem, którym był Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Ambro wzrost - 175 cm
Ambro waga - 77 kg

Maciek Szewczyk: kto to, Szewcu ile ma lat?

Maciek “Szewcu” Szewczyk zadebiutuje podczas Fame MMA 6. 26-latek na co dzień zajmuje się programowaniem maszyn, próbuje też rozwinąć własną markę odzieżową. Z MMA wiąże jednak swoją przyszłość. Sam przyznaje, że nie jest jeszcze przygotowany do profesjonalnych walk. Szewcu od dawna planował występ podczas gali Fame MMA. Oficjalnie mówi, że nawet jego udział w telewizyjnym show Love Island był tylko sposobem na zdobycie popularności i możliwość startu w imprezie organizowanej przez tę federację.

Szewcu wzrost - 182 cm
Szewcu waga - 82 kg

Cały czas trenuje i doskonali swoje umiejętności w różnych sztukach walki, a szczególnie w boksie. Na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Ambro! Szewcu ma lepsze warunki fizyczne. Jest wyższy od przeciwnika o 7 cm i cięższy o 5 kg. To może być znaczna zaleta podczas walki.

Szewcu vs Ambro: zakłady bukmacherskie w Noblebet

Nie zastanawiaj się dłużej i postaw swój szczęśliwy kupon na walkę Szewcu vs. Ambro już dziś! Zrób to u legalnego bukmachera Noblebet, s skorzystasz z ciekawej oferty i atrakcyjnych kursów. Kolejna impreza, na której zmierzą się polscy freak figheterzy odbędzie się 28 marca 2020 r. w Częstochowie. Pierwsza walka zapowiedziana jest na godz. 20. Zapowiada się bardzo ciekawie i sportowo. Podnieś swoje emocje jeszcze bardziej i typuj zwycięzcę walki już dziś! Sprawdź, gdzie będzie dostępny Fame MMA stream!

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Autor Noblebet | 27 January 2020

Zapowiedzi gal oraz poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet.pl

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej