Fame MMA Wyniki z poprzednich gal

Opublikowane przez Noblebet | 14 August 2022

Gale Fame MMA cieszą się dużą popularnością. Z imprezy na imprezę przyciąga coraz więcej widzów zarówno zasiadających na trybunach, jak i tych korzystających z transmisji na stronie famemma.tv. Bez problemu można też poznać wyniki walk dzięki organizatorom, ale też bukmacherom. Noblebet również śledzi gale Fame MMA! Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszym serwisie. Wiadomości aktualizowane są na bieżąco więc masz pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze!

Zapowiedzi gal, poszczególnych walk, wywiady wideo z zawodnikami, skróty konferencji oraz wyniki na żywo z gali freak fighterów – to wszystko znajdziesz w serwisie internetowym Noblebet. Obecnie organizatorzy i zawodnicy przygotowują się do nadchodzącej gali, a my przypominamy, jak wyglądały wcześniejsze edycje. Kto walczył w oktagonie? Kto zwyciężał? Tego właśnie dowiesz się w tym artykule.


Spis treści


Zarejestruj się i wygraj!

Fame MMA wyniki walk na żywo. Kto wygrał Fame MMA UK?

W grudniu po raz pierwszy polska federacja Fame MMA zorganizowała swoją galę poza granicami kraju. Padło na Newscastle. Warto podkreślić, że impreza nie była kierowana do mieszkających tam Polaków. Dopiero w trakcie jej organizacji i po wycofaniu się kilku zawodników podjęto decyzję, że na gali wystąpią również zawodnicy z Polski.

Wojciech Gola vs Joel "JMX"Morris

Jednym z zawodników był Wojciech Gola, współzałożyciel federacji Fame MMA. Wojtek wszedł do oktagonu po raz pierwszy. Nie miał łatwego zadania, bo stanął naprzeciw znacznie wyższego i silniejszego Joela „JMX” Morrisa. Dodatkowo zawodnik ten miał już doświadczenie, bo wcześniej występował w amatorskim boksie. Początkowo rywalem JMX miał być Lewis Harrison.

Już na starcie walki Wojtek Gola zaatakował, wykonując kilka mocnych kopnięć. Było to jednak zdecydowanie za mało, bo „JMX" po niespełna minucie złapał Golę przy siatce. Zaczął kopać go kolanami, a przerwał mu dopiero gong. Potyczka zakończyła się jednak w drugiej rundzie, po silnym kopnięciu w krocze, sierpowym i ciosami w parterze. Gola nie wytrzymał, sędzia przerwał pojedynek, a po walce okazało się, że przeciwnik połamał mu żebra.

Sam Gowland vs Marty McKenna

Była to jedna z najbardziej emocjonujących potyczek dla Polaków. W walce wieczoru spotkało się dwóch Anglików, znanych z programów rozrywkowych. Sam Gowland i Marty McKenna od początku ostro siebie atakowali. Obaj chcieli szybko zakończyć pojedynek przy wykorzystaniu różnych technik. Udało się to dopiero w drugiej rundzie. Na jej początku Sam Gowland skutecznie poddusił rywala zza pleców i Marty McKenna skapitulował.

Adrian "Polak" Polański vs Dawid Malczyński

W iście polskim pojedynku na brytyjskiej ziemi wzięli udział dwaj doświadczeni zawodnicy Fame MMA: Adrian „Polak” Polański i Dawid Malczyński. Zawodnicy nie mieli czasu na przygotowania do pojedynku, bo o swoim występie dowiedzieli się dopiero kilka dni przed galą, gdy z imprezy oficjalnie wycofał się Stephen „Stevie Bear” Bear.

Podczas tego pojedynku dochodziło do licznych pomyłek – zarówno zawodników, jak i sędziów. Ci drudzy „popisali się” już w pierwszej rundzie, gdy przedłużyli walkę o ... 60 sekund. Dwie kolejne rundy trwały już zakontraktowane dwie minuty. Zawodnicy oddawali wiele ciosów, jednak znaczna ich część była niecelna. Walczyli zaciekle do końca trzech rund. Adrian „Polak” Polański wygrał decyzją sędziów.

Callum Markie vs Casey Barker

W kolejnej walce udział wzięło dwóch Anglików, Callum Markie i Casey Barker. Ten drugi od początku narzucił tempo. Co chwila punktował rywala, a ten wytrzymywał atak, ale tylko do drugiej rundy. Barker zepchnął Markie’go na siatkę i zaczął ostro atakować głowę. Sędzia przerwał walkę, a tym samym zwyciężył Casey Barker.

Mike Fox vs Andrew Henderson i Daniel "Dapper Laughs" O'Reilly vs Michael "Harvey" Jr.

Pojedynek Mike Fox – Andrew Henderson był ekspresowy. Trwał tylko 30 sekund! Po 15 sekundach Henderson obalił przeciwnika, a po kolejnych 15 – znokautował Foxa. Równie szybki występ zaliczyli Daniel „Dapper Laughs” O’Reilly i Michael „Harvey” Jr. Wystarczyły dwie gilotyny, po czym Michael „Harvey” Jr. usiadł na Danielu O’Reilly i zasypał go ciosami. Sędzia przerwał walkę.

Joseph Hends vs Ally Law

Kolejne starcie było już znacznie dłuższe, ale znów… z problemami. Po gongu kończącym pierwszą rundę Joseph Hends wpadł na rywala za co otrzymał frontalne uderzenie na głowę. Druga runda także była pełna emocji, a zawodnicy próbowali wszystkiego, aby powalić rywala. Niestety, w ostatnim wyjściu zabrakło im siły. Walka zakończyła się wygraną Josepha Hends.

Georgia Harrison vs Ashley Marie

Podczas Fame MMA UK nie zabrakło też walki kobiet. Udział w niej wzięły Georgia Harrison i Ashley Marie. Ashley miała problemy już na początku, bo… nie wiedziała jak wejść na ring. Na ringu było agresywnie. Gdy ciosy okazywały się nieskuteczne, Georgia… zaczęła szarpać za ubranie rywalki. Zrobiła to jeszcze kilka razy, a do koszulki dołączyła też szarpanie za włosy . W oktagonie oprócz ciosów padały też niemiłe słowa, prowokacje. O wygranej zadecydowali sędziowie. Większościową decyzją wygrała Georgia Harrison.

Wyniki gali Fame MMA 5

Gala Fame MMA 5 odbyła się 26 października 2019 r. w trójmiejskiej Ergo Arenie. Była ona rekordowa, bo na trybunach zasiadło aż 10 000 widzów. Wyjątkowi byli też zawodnicy, bo w tej edycji imprezy udział wziął zawodowy zawodnik, Marcin Najman, ale też internetowy celebryta Mini Majk, karzeł o wzroście 140 cm. Poznaj dokładne Fame MMA wyniki tej gali

Kamil "Hassi" hassan vs Oleg Riaszeńczew

Pierwsza walka: Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleg Riaszeńczew. Zawodnicy Ci zapewnili świetny początek wieczoru. Ich doświadczenie w sportach walki było widać w oktagonie. Szczególnie widowiskowe były wysokie kopnięcia i obroty. Jedno z nich, wykonane przez Hassiego, trafiło w głowę Ukraińca i zakończyło walkę. Wielu widzów okrzyknęła ten nokaut jednym z najlepszych w polskim MMA w 2019 r.

Kamil "Kasti" Stępiński vs Krystian "Krycha"Wilczak

W kolejnym wyjściu również można było zobaczyć dwóch doświadczonych zawodników Fame MMA: Kamila „Kastiego” Stępińskiego oraz Krystiana „Krychę” Wilczaka. Do ich pojedynku miało dojść dawno temu, jednak kontuzje nie pozwoliły na ich wcześniejsze starcie. Obaj chcieli już mieć to za sobą, a długi czas pozwolił na dokładne przygotowanie. W trakcie trzech rund stoczyli zaciętą walką, w której żadnemu nie udało się znokautować przeciwnika. O wyniku zdecydowali sędziowie - jednogłośnie wygrał Stępiński.

Ewelina "Ewelona" Kubiak vs Monika "Esmeralda" Godlewska

Na ring Ergo Areny wyszły też kobiety. Zmierzyły się ze sobą Ewelina „Ewelona” Kubiak i Monika „Esmeralda” Godlewska. Zawodniczki przygotowały prawdzie show – jak określił komentator gali Mateusz Kaniowski, „wyglądało to jak bójka o chłopaka”. Zawodniczki rzuciły się na siebie, jednak nie było w tym żadnych sportowych elementów. Walkę zakończył sędzia, bo Esmeralda nie broniła się przed rywalką, jednocześnie była to druga przegrana Godlewskiej. Ewelona tym samym wygrała swój debiutancki występ.

Dawid Malczyński vs Tomasz Olejnik

Ciekawym pojedynkiem październikowego wieczoru było też wejście do oktagonu Dawida Malczyńskiego i Tomasza Olejnika. Tu niespodzianki nie było i zgodnie z typami pas wagi półśredniej obronił Dawid Malczyński. Zawodnicy od dawna chcieli się ze sobą zmierzyć, spotykali się jeszcze przed oficjalną walką, wymieniając nie tylko słowa, ale też ciosy. Podczas walki Olejnika zjadły nerwy. Jego niepewność było widać w każdym ruchu. Już w pierwszej minucie pojedynku opadł na deski i dostał ostry cios w wątrobę. To był koniec walki.

Szymon "Isamu" Kasprzyk vs Marcin "Rafonix" Krasucki

Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki. Początkowo miało być to spotkanie wieczoru, jednak w ostateczności znalazło się w innym miejscu karty walk. To spotkanie również zakończyło się bardzo szybko, bo już w pierwszej rundzie. Szymon Kasprzak poddał Marcina Krasuckiego. Momentalnie sprowadził go do parteru i zasypał ciosami. Akcję dokończyło duszenie zza pleców.

Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski vs Marek "Lord Kruszwil" Kruszel

W walce wyjątkowej, czyli Super Freak Fight, udział wzięli Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski oraz Marek „Lord Kruszwil” Kruszel. Walka ciekawa – nastolatek z dorosłym, ale o prawie 40 cm niższym karłem. Walka ta odbyła się na zmienionych zasadach, m.in. dotyczących zabronionych kopnięć w głowę czy uderzeń kolanami. Podczas tej walki najpopularniejszym chwytem było… złapanie Kruszwila za nogę. Na nic się jednak to zdało, bo ten znokautował rywala w drugiej rundzie. Mimo przegranej to Mini Majk został ulubieńcem publiczności.

Marcin Malczyński vs Marek "AdBuster" Hoffmaa

Drugi z braci Malczyńskich, tym razem Marcin, podczas Fame MMA 5 powalczył z Markiem „AdBusterem” Hoffmannem o pas wagi średniej. To był techniczny pojedynek, szczególnie ze storny Malczyńskiego, który trenował kickboxing. Walka trwała 3 rundy i zakończyła się jednogłośną decyzją sędziów – wygrał Marcin Malczyński

Marcin Najman vs Piotr "Bonus BGC" Witczak

Walka wieczoru, walka – jak określiły media - największych przegranych. Do oktagonu wszedł zawodowiec, Marcin Najman oraz Piotr „Bonus BGC” Witczak. Potwierdziły się przewidywania bukmacherów i El Testosteron bez problemu zwyciężył w tym starciu. Zaraz po starcie obalił Witczaka na deski, ale decyzją sędziego powrócili do stójki. Mimo to Najman dalej punktował przeciwnika aż ten stracił kontakt. W tym pojedynku zwyciężył Najman.


Zarejestruj się i wygraj!

Kto wygrał Fame MMA 4: wyniki

Czwarta gala Fame MMA odbyła się w czerwcu 2019 r. Była ona pełna niespodzianek.

Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil Kasti" Stępiński

Imprezę rozpoczęła walka, w której udział wzięli raper Krystian „Jongmen” Brzeziński oraz trener personalny Kamil „Kasti” Stępiński. Walka trwała dwie rundy. Kasti odklepał poddanie po duszeniu.

Patryk "Kizio" Woziński vs Marcin "Melonidas" Makowski

Kolejny raper, Patryk „Kizio” Woziński wyszedł naprzeciw Marcina „Mielonidasa” Makowskiego. Zawodnicy prowadzili zaciętą walkę, ale w ostatniej rundzie musiał interweniować sędzia. Kizio przestał reagować na ciosy zadawane przez debiutanta.

Łukasz "Tomb" Imiełowski vs Filip Marcinek

Trzecia walka to dwóch kolejnych raper na arenie Fame MMA 4. Łukasz „Tomb” Imiełowski walczył z Filipem „Filipkiem” Marcinkiem. Tu jednak stanowczo zabrakło zawodnikom umiejętności. Walczyli cale trzy rundy, a zwycięzcę wyłonili sędziowie – jednogłośnie został nim Filipek.

Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasji" Życiński

Dawid „Ambro” Ambroziak i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński stoczyli jedyną walkę tego wieczoru w formule K-1. Uczestnicy programu „Ex na plaży” nie przepadali za sobą a wyjście do klatki miało być zakończeniem ich konfliktu. Czy się udało? Dla Don Kasjo a pewno, bo to on wygrał. To również była jednogłośna decyzja sędziów.

Michał "Boxel" Baron vs Jakub "Ochroniarz" Flas

Podczas czerwcowego wieczoru Fame MMA 4 na ring wyszedł też jeden ze współzałożycieli federacji, Michał „Boxel” Baron. Jego przeciwnikiem był Jakub „Ochroniarz” Flas. Ochroniarz Lorda Kruszwila od początku mocno atakował przeciwnika. Był na tyle skuteczny, że sędzia musiał przerwać walkę. Boxel zgadzał się z werdyktem i zapowiedział, że do oktagonu szybko nie wróci.

Adrian "Polak" Polański vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Adrian „Polak” Polański i Amadeusz „Ferrari” Roślik zapewnili wielkie show wieczoru. Jeszcze przed walką był między nimi wielki konflikt, który dało się odczuć podczas walki. Celebryci zaciekle walczyli ze sobą przez trzy rundy. Nie był to koniec emocji, bo już po ostatecznym gongu i ogłoszeniu wygranej Polaka, zawodnik ten uderzył swojego rywala.

Adrian "Medusa" Salmon vs Piotr "Knaziu" Knaś

W przedostatnim pojedynku udział wzięło udział dwóch debiutantów, Adrian „Medusa” Salmon i Piotr „Knaziuu” Knaś. Obaj podeszli do sprawy bardzo profesjonalnie, bo przygotowania do imprezy zaczęli od treningów. Przygotowanie fizyczne i nabyte umiejętności sprawiły, że było to bardzo ciekawe starcie, w którym lepszym okazał się Medusa.

Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Aniela "Lil Masti" Bogusz

Naprzeciw siebie stanęły Marta „LinkiMaster” Linkiewicz oraz Aniela „Lil Masti” Bogusz. Od początku faworytką wskazywaną przez bukmacherów była Bogusz, która przez lata trenowała zapasy. Jej debiut w Fame MMA był bardzo udany – bez problemu pokonała przeciwniczkę i została posiadaczką pierwszego w historii pasu mistrzowskiego Fame MMA w kategorii kobiet.

Wyniki Fame MMA 3: Godlewska vs Linkiewicz

LinkiMaster wystąpiła też na gali Fame MMA 3. Była to pierwsza walka kobieca w historii tej federacji. Jej przeciwniczką była Monika „Esmeralda” Godlewska. Bukmacherzy od razu typowali Linkiewicz na zwycięzcę i się nie pomylili. Bez problemu pokonała swoją rywalkę.

Adrian "Polak" Polański vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

Emocje podnosił fakt, że większość zawodników to debiutanci, a więc do ostatniej chwili nie było wiadomo, co mogą pokazać w oktagonie. Po tej gali federacja zerwała też współpracę z zespołem sędziowskim, bo niektóre ich decyzje były niezrozumiałe. Tak było m.in. w przypadku walki Adriana „Polaka” Polańskiego i Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Niezrozumiała decyzja przyćmiła cały występ. Zdecydowanym faworytem był „Don Kasjo”, a sędziowie przyznali wygraną „Polakowi”. Po gali wynik ten został anulowany i oficjalnie oddano zwycięstwo dla „Don Kasjo”.

Wiewiór vs Kamil Hassan

Zdziwieniem dla wszystkich kibiców Fame MMA okazała się wygrana Wiewióra, naprzeciw którego w oktagonie stanął Kamil Hassan. Obaj zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności. Można było więc obejrzeć sportowe widowisko, w którym zawodnicy zaprezentowali bardzo wyrównany poziom.

Filipek vs Ryba

Zaskakującym wynikiem zakończyło się też spotkanie pomiędzy „Filipkiem” a „Rybą”. Ten drugi nie był typowany na faworyta, jednak w oktagonie pokazał się z jak najlepszej strony. Od początku zaskoczył umiejętnościami i konsekwencją, zostawiając w tyle swojego przeciwnika. To tym bardziej zaskakujące, bo „Filipek” przegrał walkę z „Tombem”, który posiada znacznie lepsze warunki fizyczne niż „Ryba”.

Dawid Malczyński vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Na koniec zostawiliśmy walkę o pas mistrzowski federacji Fame MMA. Podczas 3. gali bronił pasa Dawid Malczyński, a jego przeciwnikiem był Amadeusz „Ferrari” Roślik. Szybko okazało się, że jednak nie ma on żadnych szans na pokonanie Dawida. Opanowanie oraz umiejętności sprawiły, że Malczyński miał zwycięstwo o pas w kieszeni. Już wtedy eksperci wskazywali, że Dawid Malczyński stanie się niedługo jedną z głównych postaci tej federacji.


Zarejestruj się i wygraj!

Fame MMA 2 wyniki

Znasz już Fame MMA wyniki ostatnich gal , ale pewnie zastanawiasz się, jak wyglądały początki tej federacji. Dwie pierwsze gale były najtrudniejsze do wytypowania, ale też bardzo ciekawe. Po raz pierwszy można było zobaczyć celebrytów w akcji. Kto wystąpił podczas pierwszych walk?

Marcin "Rafonix" Krasucki vs Daniel "Magical" Zwierzyński

Walką wieczoru gali Fame MMA 2 było starcie Marcina „Rafonixa” Krasuckiego z Danielem „Magicalem” Zwierzyńskim. Na pojedynek czekali zarówno fani, jak i sami zawodnicy. Nie lubili się i bardzo chcieli wystąpić wspólnie w oktagonie. Szybko udowodnili sobie, który z nich jest mocniejszy. Rafonix wygrał walkę w pierwszej rundzie przez TKO.

Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański

Jedyną walką w pełnym dystansie była natomiast ta stoczona przez Dawida Malczyńskiego i Adriana „Polaka” Polańskiego. Była to pierwsza w historii wygrana Dawida Malczyńskiego.

Sebastian Nowak vs Piotr "Bonus BGC" Witczak

Zaskoczeniem dla polskich bukmacherów okazała się też walka, w której udział wzięli Sebastian „Ztrolowany” Nowak oraz Piotr „Bonus BGC” Witczak. Ten drugi chwalił się umiejętnościami, doświadczeniem oraz sukcesami w Skandynawii. Jednak występ na gali Fame MMA 2 pokazał kto jest mocniejszy. „Łazarski Gladiator” przegrał ze „Ztrolowanym” poprzez TKO w drugiej rundzie.

Sprawdź w naszym serwisie, gdzie zobaczysz Fame MMA stream. Ogladaj walki celebrytów i obstawiaj zakłady bukmacherskie w NobleBet.

Szewcu vs Ambro: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 27 February 2020

Dawid “Ambro” Ambroziak i Maciej “Szewcu” Szewczyk – dwóch celebrytów. Od lat walczą i chcą wygrywać. Pojedynek tych dwóch zawodników będziesz mógł zobaczyć podczas marcowej gali Fame MMA 6. Zapowiada się ciekawe spotkanie, chociaż dla fanów walk freak fight na pewno wielką niewiadomą jest to, jakie umiejętności pokaże Szewcu.

Czytaj dalej

Alanik vs Aroy: kursy, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 19 February 2020

Alan Kwieciński vs. Arkadiusz Tańcula to jedna z walk Fame MMA 6, która zapowiada zaciekłą, sportową rywalizację! Obaj jej zawodnicy mają doświadczenie w sportach walki, a więc również wysoki poziom umiejętności. Do tego są uwielbiani przez szerokie grono fanów. Który z nich zwycięży?

Czytaj dalej

Cypis vs Qubik: zakłady, kursy, typy

Autor Noblebet | 19 February 2020

Dwóch kontrowersyjnych muzyków, a dokładniej Cyprian „Cypis” Racicki i Bartosz „Kubik” Kubik wejdą razem do oktagonu podczas gali Fame MMA 6. Żaden z nich nie ma doświadczenia w sportach walki. Nie ukrywają też, że nie mają aspiracji być wojownikami. To kolejna przygoda w ich życiu. . Obaj zawodnicy pozostają ze sobą w konflikcie, chociaż już chyba nikt nie wie jakim. Co jeszcze musisz wiedzieć o walce Cypisa i Qubika?

Czytaj dalej

Kubańczyk vs L Pro: kursy, typy, zakłady

Autor Noblebet | 17 February 2020

Kolejna walka, która ma być zakończeniem konfliktu między jej zawodnikami. Jakub “Kubańczyk” Flas i Mateusz “L- Pro” Łopot są do siebie wrogo nastawieni. Już wcześniej zapowiadano tę walkę na Fame MMA, ale finalnie dojdzie do niej dopiero w marcu. Jeśli jesteś nią zainteresowany nie zapomnij obstawić zwycięzcy w zakładach bukmacherskich online! Po raz pierwszy będziesz mógł typować galę Fame MMA u legalnego bukmachera Noblebet.

Czytaj dalej

Don Kasjo vs Maciek Rataj - kursy, zakłady, typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 14 February 2020

Pięściarz i zawodnik sportów walki – tak w wielkim skrócie można opisać pojedynek Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i Macieja Ex na plaży Rataja. Zapowiada się więc nie tylko emocjonujące starcie, ale przede wszystkim bardzo sportowe. Doświadczeni typerzy wskazują mocnego faworyta, którym jest Kasjusz Życiński. Nie oznacza to, że Maciej Rataj nie ma szans na wygraną. Przekonaj się sam, który z zawodników wygra!

Czytaj dalej

Gola vs Rafonix - kursy, typy, zakłady na Fame MMA 6

Autor Noblebet | 12 February 2020

To spotkanie na pewno przyciągnie wielu widzów. Po raz pierwszy w polskim oktagonie Fame MMA wystąpi jeden z organizatorów tej federacji, Wojciech Gola. Naprzeciw niego wyjdzie youtuber z Białegostoku, który ma na swoim koncie już dwie walki. Jak sobie poradzą zawodnicy?

Czytaj dalej

Najman vs Piechowiak - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Dwóch sportowców. Zawodowy bokser oraz kulturysta. Obaj mają doświadczenie na ringu. O kim mowa? O Marcinie Najmanie i Piotrze Piechowiaku. To tych dwóch zawodników wejdzie razem do oktagonu podczas Fame MMA 6.

Czytaj dalej

Linkiewicz vs Zusje - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 12 February 2020

Walka wieczoru gali Fame MMA 6 zapowiada się wyjątkowo! Udział w niej wezmą dwie zawodniczki: “Linkimaster” oraz “Luxuria Astaroth”. Będzie to druga walka wieczoru kobiet. W pierwszej brała udział Linkiewicz i triumfowała. Czy teraz również poradzi sobie z rywalką? Tego dowiemy się już wkrótce, bo gala Fame MMA odbędzie się 28 marca 2020 r.

Czytaj dalej

Fame MMA 6 Karta Walk - kursy i typy bukmacherskie

Autor Noblebet | 05 February 2020

Znamy siedem walk, które odbędą się podczas gali Fame MMA 6. Kto wystąpi w oktagonie? Sprawdź kartę walk Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Kiedy konferencja Fame MMA 6?

Autor Noblebet | 05 February 2020

Marcin Najman i Piotr Piechowiak czy Linkimaster i Luxuria – to tylko dwie pary, które wystąpią podczas gali Fame MMA 6. Zawodników tych (i zawodniczki) będzie można zobaczyć podczas konferencji.

Czytaj dalej

Fame MMA Stream - gdzie oglądać?

Autor Noblebet | 24 January 2020

Fame MMA to walki, w których występują głównie celebryci internetowi więc nie ma co się dziwić, że to właśnie kanał online jest jedynym możliwym wyborem do obejrzenia każdej imprezy tej konfederacji. Dzięki PPV i telewizji famemmatv już w marcu 2020 będziesz mógł oglądać Fame MMA 6!

Czytaj dalej

Fame MMA 6 kiedy, gdzie się odbędzie, zawodnicy?

Autor Noblebet | 21 January 2020

Kiedy gala Fame MMA 6, gdzie się odbędzie, kto walczy. Takie pytania najczęściej zadają miłośnicy walk celebrytów.

Czytaj dalej