Słowem wstępu

Witaj w klubie!

Szanowny graczu, bardzo miło mi przedstawić mój nowy projekt - Klub Dżentelmenów. Został on stworzony aby uhonorować najlepszych oraz najbardziej lojalnych graczy aktywnych na platformie Noblebet. Czy mowa właśnie o Tobie?

Do klubu dołączyć można wyłącznie na indywidualne zaproszenie. Po uzyskaniu statusu członka Klubu Dżentelmenów, gracz otrzymuje dostęp do wielu ekskluzywnych oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb udogodnień oraz benefitów.

Prezes Gentleman's Club

Członkostwo w klubie

Poznaj benefity!

Indywidualnekonsultacje

Każdy z członków otrzymuje kontakt do swojego indywidualnego opiekuna, który w moim imieniu zadba o najwyższy poziom obsługi oraz postara się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Priorytetzgłoszeń & wypłat

Wszystkie zgłoszenia członków klubu rozpatrywane są w trybie pilnym, twój indywidualny opiekun stara się odpowiadać na pytania oraz niejasności w czasie rzeczywistym. Wypłaty członków klubu, realizowane są z najwyższym priorytetem.

Zaproszeniana eventy sportowe

Status członka upoważnia do otrzymywania benefitów w postaci zaproszeń na najważniejsze wydarzenia sportowe.

Dedykowanepromocje

Gentlemani są bardzo wymagający, więc każdy z członków uzyskuje dostęp do dedykowanych promocji, oraz turniejów z ekskluzywnymi nagrodami.