Aplikacja mobilna NobleBet

Aplikacja mobilna NobleBet

Drogi Graczu,
Chciałbym Ci zaprezentować nasz sztandarowy produkt - aplikację mobilną Noblebet. Od tej chwili możesz czerpać radość z gry na noblebet.pl w każdym miejscu i wybranym przez Ciebie czasie. Zapewniam, że dołożyliśmy wszelkich starań aby nasza aplikacja była doskonałym połączeniem prostoty i funkcjonalności, tak abyś mógł w sposób intuicyjny i wygodny cieszyć się tym co w naszym klubie jest najważniejsze - sportem i adrenaliną!

Instrukcja pobierania

Szeroka oferta zakładów przedmeczowych i live

Nasza aplikacja oferuje pełną listę wydarzeń typu prematch i na żywo. Cała funkcjonalność serwisu noblebet na ekranie twojego telefonu.

Szybkie wypłaty

Błyskawicznie, bezpiecznie i bez prowizji. Zlecona wypłata znajdzie się na twoim koncie bankowym nawet w 10 minut.

Cash-out w noblebet - wcześniejsza wypłata

Umożliwiamy wypłatę środków jeszcze przed zakończeniem spotkania. Opcja cash-out to pewniejsza wygrana.

Wizualizacje wydarzeń na żywo

Opcja match tracker umożliwia śledzenie wizualizacji spotkań live. Jeszcze więcej emocji podczas obstawiania zakładów.

Sporty wirtualne w noblebet

Nowy trend na rynku bukmacherskim! Aplikacja noblebet umożliwia obstawianie krótkich, losowych zdarzeń generowanych komputerowo. Wysoki dynamizm i ogromne emocje to najlepsza wizytówka sportów wirtualnych.

Prosta obsługa, zaawansowane możliwości

Aplikacja mobilna powstała z myślą o elitarnym gronie członków naszego klubu noblebet. Postawiliśmy na szybkość i intuicyjność działania oraz nowatorski design, przy zachowaniu całej funkcjonalności serwisu.

android-logo Jak pobrać (Android)

*Z powodu ograniczeń dotyczących aplikacji bukmacherskich narzuconych przez Google, aplikacja Noblebet nie jest dostępna w Google Play. Należy pobrać ją bezpośrednio z naszej strony internetowej.

 1. W ustawieniach telefonu należy wybrać opcję “zabezpieczenia” lub “bezpieczeństwo” i zezwolić na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż google play

  W zależności od wersji systemu Android może się okazać, że koniecznym będzie rozwinięcie zakładki “ustawienia dodatkowe” lub “więcej” aby znaleźć opcję odpowiadająca za włączenie możliwości pobierania aplikacji z innych źródeł niż Google Play.

 2. POBIERZ I ZAINSTALUJ

  Pobierz aplikację

  Kiedy proces pobierania zostanie ukończony, w celu instalacji aplikacji należy wybrać noblebet.apk w Centrum Powiadomień.
  *Do prawidłowego działania aplikacji niezbędna jest wersja systemu nie starsza niż Android 5.

 3. URUCHOM APLIKACJĘ

  Moje gratulacje Drogi Graczu! Możesz już cieszyć się grą w aplikacji mobilnej Noblebet.