20 PLN NA START W APLIKACJI / Bonusy

20 PLN NA START W APLIKACJI

Wydarzenie specjalne

20 PLN NA START W APLIKACJI

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Chciałbym Cię przywitać na stronie Noblebet. Pomyślałem, że oprócz Pakietu Powitalnego powinieneś otrzymać coś ekstra, bezpośrednio ode mnie!

Żyjemy w czasach gdzie większość spraw załatwisz przez telefon. Możesz opłacić rachunki, wynająć hotel czy skorzystać z nawigacji, dlatego i Ja stworzyłem bonus od pierwszego zakładu postawionego w aplikacji mobilnej Noblebet.

Jak otrzymać 20 PLN za pierwszy postawiony zakład w aplikacji?

 1. Pobierz aplikację ze strony mobilnej Noblebet lub z podanego linku
 2. Korzystając z aplikacji postaw zakład na stronie bukmacherskiej o stawce minimalnej 20 PLN oraz kursie minimalnym 2.00.
 3. Do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy zakład postawiony w aplikacji mobilnej, który spełnia warunki promocji.
 4. Po rozliczeniu Twojego zakładu zostanie przyznany bonus.
 5. Bonusy będą kredytowane graczom w każdy wtorek i piątek.

Jak sam widzisz wszystko jest proste, więc pobierz aplikację mobilną Noblebet, postaw zakład kwalifikujący się i odbierz 20 PLN na dobry początek!

Odbierz Bonus

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania Prawne:

 1. W promocji nagrodzony zostanie tylko pierwszy zakład postawiony w aplikacji mobilnej Noblebet, który spełnia warunki regulaminu. Promocja obejmuje zakłady postawione od 5 maja 2020 (od godz. 00:01).
 2. Oferta przysługuje nowo zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, urządzenie mobilne, rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus w promocji: 20 PLN na start w aplikacji.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania postawionych zakładów w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Do wzięcia udziału w promocji wymagana jest najnowsza wersja aplikacji mobilnej Noblebet. Aplikację można pobrać bezpośrednio ze strony Noblebet oraz App Store.
 7. Do promocji kwalifikują się również zakłady postawione w aplikacji mobilnej nowej generacji, którą pobrać można ze strony mobilnej Noblebet.
 8. W promocji automatycznie biorą udział gracze, którzy postawili pierwszy zakład w aplikacji mobilnej Noblebet o stawce minimalnej 20 PLN oraz kursie minimalnym 2.00.
 9. W promocji biorą udział jedynie zakłady postawione za środki własne. Zakłady postawione za środki bonusowe nie kwalifikują się do promocji.
 10. Bonus zostanie zakredytowany na konto gracza po uprzednim rozliczeniu zakładu kwalifikującego się.
 11. Zarówno przegrane jak i wygrane zakłady kwalifikują się do promocji.
 12. Ograniczenia:

 13. Gracz może otrzymać jednorazowo maksymalnie 20 PLN za pierwszy zakład postawiony w aplikacji mobilnej Noblebet, który spełnia warunki promocji.
 14. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier.
 15. W promocji nie biorą udziału zakłady nagrodzone w promocjach: “Zakłady dotowane”, “Sir Richard płaci podatek”, "Gra bez podatku", “Ulga podatkowa Noblebet” oraz “W Ekstraklasie zwrot za 0-0”.
 16. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 17. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w promocji.
 18. Selekcje rozliczone jako “Zwrot”, po kursie 1.00 nie biorą udziału w promocji. W przypadku zakładów kombinacyjnych kurs łączny zostanie odpowiednio pomniejszony o anulowany zakład.
 19. Ogólne:

 20. Bonusy zostaną dodane na konta graczy w każdy wtorek i piątek do godziny 17:00. We wtorki i piątki wolne od pracy (święta) bonus zostanie dodany na konto gracza kolejnego dnia roboczego do godziny 17:00.
 21. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 22. Zagranie za środki bonusowe możliwe będzie po uaktywnieniu przycisku "Użyj bonusu" i potwierdzeniu klikając "Bonusowy Zakład".
 23. Jeśli gracz posiada już na koncie aktywny bonus to “20 PLN na start w aplikacji” zostanie dodany do kolejki oczekującej. W tym wypadku należy wykorzystać w pierwszej kolejności “stary” bonus.
 24. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier).
 25. Wszelkie wnioski dotyczące przyznania bonusu za dany kupon rozpatrywane są w ciągu 7 dni od rozliczenia promocji.
 26. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakładów, zamknięcia konta użytkownika oraz zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.
 27. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

Wersja 1.4: 04.05.2020

RozwińZwiń Regulamin