20 PLN bez depozytu + bonus 100% do 600 PLN / Promocje

20 PLN bez depozytu + bonus 100% do 600 PLN

Wydarzenie specjalne

20 PLN bez depozytu + bonus 100% do 600 PLN

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Już jutro rozpoczyna się piłkarskie EURO! To świetny moment na dodatkową zabawę w Noblebet! Zobacz co dla Ciebie przygotowałem!

Skorzystaj ze swojego bonusu bez depozytu i typuj za darmo. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Noblebet i w zakładce Moje konto wpiszesz kod:

EURO20PLN

ODBIERZ 20 PLN

Gotowe! Możesz cieszyć się grą.

Najlepsze nadal przed Tobą - przy swojej kolejnej wpłacie otrzymasz bonus 100% aż do 600 PLN! Dostajesz dodatkową kasę na zabawę!


BONUS 100% DO 600 PLN

Zobacz jak zmienia się Noblebet dla Twojej wygody! Gwarantuję niezapomniane emocje, dodatkową kasę co tydzień i ekstra promocje.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji “20 PLN BEZ DEPOZYTU + BONUS 100% do 600 PLN”?

 1. Zaloguj się na swoje konto na stronie Noblebet.
 2. Wejdź w zakładkę MOJE KONTO i wybierz z listy po prawej stronie KOD PROMOCYJNY
 3. Wpisz kod: EURO20PLN i ciesz się grą.
 4. Pamiętaj musisz zrobić 3-krotny obrót bonusem po kursie min. 1.85, aby móc go wypłacić.
 5. Przy kolejnej wpłacie dostajesz bonus 100% aż do 600 PLN.
 6. Dokonaj wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając bonus “BONUS 100% do 600 PLN” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 7. Po wybraniu bonusu otrzymasz 5% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x20”.
 8. Przygotuj zakład kombinacyjny o kursie łącznym 3.00 lub większym (minimalny kurs 1.30 na każdą z selekcji), a następnie aktywuj swój kupon klikając pole “Użyj bonusu Wygrane x20””.


Przy okazji sprawdź nasze promocje i nowe funkcjonalności:

BetBuilder
Luksusowe Ako+
Player Bets

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

20 PLN BEZ DEPOZYTU

  Uwarunkowania prawne:

 1. Kod w promocji “20 PLN BEZ DEPOZYTU” jest ważny 10.06.2021 (od godziny 10:00 do 23:59).
 2. Na jednego gracza, dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus (kod promocyjny).
 3. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
 4. Kwalifikacja:

 5. Bonus dostępny będzie dla wcześniej określonej grupy graczy Noblebet.
 6. Gracz otrzyma bonus po wpisaniu kodu promocyjnego: EURO20PLN w zakładce “Moje Konto - Kod Promocyjny”.
 7. Jeśli gracz posiada już na koncie aktywny bonus, to po wpisaniu kodu: EURO20PLN trafi on do kolejki oczekującej. W tym przypadku najpierw trzeba wykorzystać “stary” bonus, aby aktywował się nowy.
 8. Ograniczenia:

 9. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.
 10. Liczba bonusów z kodem: EURO20PLN jest ograniczona.
 11. Na jednego gracza przysługuje tylko jeden bonus.
 12. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 13. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).
 14. Ogólne:

 15. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, Noblebet zastrzega sobie prawo do skrócenia czasu promocji.
 16. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  5. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 17. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

BONUS 100% DO 600 PLN

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna 10.06.2021 (od godziny 10:00 do 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta dostępna dla wybranej grupy klientów.
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS 100% DO 600 PLN”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny przy kolejnej wpłacie.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 8. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 9. Gracz otrzyma bonus (5% od depozytu) z mnożnikiem kursu "x20" w wysokości, aż do 30 PLN. Dodaj do kuponu minimum 2 selekcje, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalny kurs całego kuponu 3.00, by móc użyć bonusu. Potwierdzenia użycia bonusu dokonujesz przez zaznaczenie "Użyj bonusu Wygrane x20".

  Przykład:
  Gra bez mnożnika 600 PLN (528 PLN netto) x 3.00 = 1584 PLN
  Gra z mnożnikiem 30 PLN (26.40 PLN netto) x 3.00 x 20 = 1584 PLN
  Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 10. Maksymalna kwota bonusu jaki Klient może otrzymać to 30 PLN przy wpłacie 600 PLN (bonus: 30 PLN, mnożnik kursu x20 = 600 PLN). Przy depozycie powyżej 600 PLN Klient otrzyma bonus 30 PLN.
 11. Mnożnik aktywujesz na kuponie zaznaczając pole “Użyj bonusu Wygrane x20”, które mieści się nad przyciskiem Postaw Zakład. Wybierając Bonusowy Zakład potwierdzasz swój wybór i aktywujesz bonus.
 12. Wykorzystanie bonusu będzie możliwe tylko przy zakładach kombinacyjnych składających się z minimum 2 zdarzeń, o łącznym kursie 3.00 lub większym oraz minimalnym kursie 1.30 dla każdej z selekcji. Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki.
 13. Ograniczenia:

 14. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 15. Podczas obrotu bonusem i obrotu depozytem w ramach bonusu nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  - przeciwstawnych,
  - wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 16. Kwota depozytu podlega 3-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 1.85. W zakładach kombinacyjnych przynajmniej jedna z selekcji musi posiadać kurs 1.40 lub większy. Po spełnieniu warunków 3-krotnego obrotu środki mogą zostać wypłacone. Przy wpłacie większej niż 600 PLN (np. 1000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 600 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. Obowiązek obrotu depozytem zostaje anulowany w przypadku przegrania (utraty) wpłaconych środków.
 17. Obrót depozytem może zostać wykonany po wykorzystaniu środków bonusowych.
 18. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu depozytem.
 19. Do skorzystania z bonusu nie kwalifikują się zakłady pojedyncze oraz kupony kombinacyjne z kursem łącznym mniejszym niż 3.00 (z kursem mniejszym niż 1.30 na każdą z selekcji).
 20. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe. Zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-Out nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 21. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 22. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 23. Klient może stawiać zakłady za środki własne bez korzystania bonusu z mnożnikiem. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 24. Ogólne:

 25. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 26. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  - naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  - próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  - posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  - stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  - próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 27. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin