400 PLN NA SPORTY WIRTUALNE / Promocje

400 PLN NA SPORTY WIRTUALNE

Oferta czasowa

400 PLN NA SPORTY WIRTUALNE

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Bonusy od depozytu na Sporty Wirtualne to już wizytówka Noblebet, dlatego bonus 50% do 400 PLN będzie kontynuacją tej tradycji. Skorzystaj z najwyższego bonusu na rynku i poznaj nowy wymiar zakładów bukmacherskich.

Sprawdź ofertę Sportów Wirtualnych bo jest na co stawiać, nawet przez 24/7. Czekają na Ciebie wirtualna piłka nożna, wyścigi konne, tenis, żużel oraz wiele innych.

Przy wpłacie 800 PLN otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom obrotu. Promocja jest ważna do niedzieli (do godziny 23:59).

ODBIERZ BONUS SPORTY WIRTUALNE - LEAP SPORTY WIRTUALNE - GOLDEN RACE

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 05.05.2021 (od godziny 10:00) do 09.05.2021 (do godziny 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “400 PLN na Sporty Wirtualne”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “400 PLN na Sporty Wirtualne” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 9. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 50% wartości jego wpłaty, aż do 400 PLN. Przykład: przy wpłacie 600 PLN gracz otrzyma 300 PLN bonusu. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe w kwocie 900 PLN (Y), które zostały przedstawione w punkcie 14.
 10. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 11. Ograniczenia:

 12. Gracz może otrzymać maksymalnie 400 PLN bonusu.
 13. Stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają jest zabronione.
 14. Jeśli użytkownik posiada aktywny bonus na koncie gracza to “400 PLN na Sporty Wirtualne” zostanie zakredytowane po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu.
 15. Ogólne:

 16. Środki bonusowe podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.45.
 17. Stan konta klienta (portfel) jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 18. Środki bonusowe będą do wykorzystania na platformie Sportów Wirtualnych (bez możliwości wykorzystania go na stronie zakładów bukmacherskich).
 19. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 20. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin