50 PLN dla kibiców Widzewa / Bonusy

50 PLN dla kibiców Widzewa

Wydarzenie specjalne

50 PLN dla kibiców Widzewa

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Noblebet - nowy sponsor Widzewa Łódź, pragnie zaproponować 50 PLN dla każdego kibica, który posiada karnet na sezon 2021/2022.

Nie masz jeszcze konta na Noblebet.pl? Zarejestruj się, a następnie prześlij na adres [email protected] kopię karnetu na sezon 2021/2022 (lub na rundę jesienną), a otrzymasz 50 PLN na zabawę w Noblebet!

Weź udział w promocji i odbierz bonus na start bez żadnej wpłaty! Potwierdzenie zakupu karnetu należy wysłać na adres [email protected] w tytule wpisując: “Kibic Widzewa”.

REJESTRACJA 1. LIGA

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja trwa od 15.07.2021 (19:10) do 22.05.2022 (23:59) i obejmuje posiadaczy karnetów Widzewa Łódź na sezon 2021/2022 (lub na rundę jesienną).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus w kwocie 50 PLN.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy oraz przez graczy będących w zmowie działających na szkodę firmy.
 5. Kwalifikacja:

 6. Użytkownik Noblebet.pl może otrzymać 50 PLN bonusu bez depozytu, po przesłaniu kopii karnetu imiennego na rozgrywki 1. Ligi piłkarskiej na drużynę Widzewa Łódź w sezonie 2021/2022 (lub na rundę jesienną).
 7. Kopię karnetu należy wysłać na adres [email protected] w tytule wpisując: “Kibic Widzewa”.
 8. Weryfikacja kopii biletu lub karnetu może potrwać do 48h. W tym czasie środki bonusowe zostaną dodane na konta graczy.
 9. Dane osobowe na karnecie przesłane na adres [email protected] muszą zgadzać się z danymi podanymi przy rejestracji konta.
 10. Bonus przysługuje tylko klientom, którzy przeszli pełną rejestracją, a ich konto zostało zweryfikowane. Skrócona rejestracja nie uprawnia do otrzymania bonusu.
 11. Ograniczenia:

 12. Na danego użytkownika przypada tylko jeden bonus w promocji “50 PLN dla kibiców Widzewa”.
 13. Po przyznaniu bonusu 50 PLN gracz traci możliwość udziału w promocji kolejny raz.
 14. Bonus 50 PLN nie może być wykorzystany w połączeniu z żadną inna promocją bez depozytu od rejestracji. Z wyłączeniem promocji stworzonych bezpośrednio dla kibiców Widzewa (nowych klientów).
 15. Ogólne:

 16. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie łącznym 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.
 17. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier Karcianych). Zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 18. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet.
 19. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 20. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin