500 PLN NA GRY KARCIANE / Bonusy

500 PLN NA GRY KARCIANE

Oferta czasowa

500 PLN NA GRY KARCIANE

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Bonusy od depozytu to wizytówka Noblebet, dlatego bonus 50% do 500 PLN na gry karciane będzie kontynuacją tej tradycji. Skorzystaj z ekstra kasy i poznaj nowość w Noblebet.

Sprawdź się w klasycznej “wojnie”. Stawiaj zakłady przez 24/7 i ciesz się świetną zabawą.

Przy wpłacie 1000 PLN otrzymasz bonus w wysokości 500 PLN. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom obrotu. Promocja jest ważna do niedzieli (do godziny 23:59).

ODBIERZ BONUS GRY KARCIANE

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 17.08.2021 (od godziny 10:00) do 22.08.2021 (do godziny 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “500 PLN na Gry Karciane”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “500 PLN na Gry Karciane” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 9. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 50% wartości jego wpłaty, aż do 500 PLN. Przykład: przy wpłacie 1000 PLN gracz otrzyma 500 PLN bonusu. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe w kwocie 1500 PLN (Y), które zostały przedstawione w punkcie 14.
 10. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 11. Ograniczenia:

 12. Gracz może otrzymać maksymalnie 500 PLN bonusu.
 13. Stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają jest zabronione.
 14. Jeśli użytkownik posiada aktywny bonus na koncie gracza to “500 PLN na Gry Karciane” zostanie zakredytowane po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu.
 15. Ogólne:

 16. Środki bonusowe podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.45.
 17. Stan konta klienta (portfel) jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 18. Środki bonusowe będą do wykorzystania na platformie Gier Karcianych (bez możliwości wykorzystania go na stronie zakładów bukmacherskich, Player Bets lub Sportów Wirtualnych).
 19. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 20. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin