ZAKŁAD BEZ RYZYKA / Promocje

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Oferta czasowa

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Europejskie puchary wkroczyły w fazę play-off. Obstawiaj mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy BEZ RYZYKA ZA 300 PLN!

Zasil swoje konto (wpłata minimum 10 PLN), otrzymasz dodatkowy 1% od wpłaty (maksymalnie 3 PLN przy wpłacie 300 PLN i więcej), a za kwotę wpłaty wraz z dodatkowym bonusem POSTAW SWÓJ ZAKŁAD BEZ RYZYKA.

Wygrywasz - cieszysz się z wygranej!

Przegrywasz - otrzymujesz zwrot zagranej kwoty (do 303 PLN) w postaci bonusu 10% przegranej kwoty (do 30.3 PLN) z mnożnikiem kursu całkowitego x10 czyli równowartość 303 PLN!

Przykład: Wpłacasz 300 PLN, na grę masz 303 PLN, grasz za tą kwotę. Jeśli nie trafisz, otrzymasz bonus 30.3 PLN z mnożnikiem x10 co jest równowartością 303 PLN.

Wpłata OFERTA BUKMACHERSKA

Szczegóły:

 1. Dokonaj depozytu zaznaczając pole “ZAKŁAD BEZ RYZYKA 300 PLN”
 2. Po wpłacie otrzymasz bonus 1% wartości depozytu, który zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, za które zagrasz bez ryzyka.
 3. Postaw zakład pojedynczy lub kombinacyjny o kursie minimalnym 1.85 z minimalną stawką 5 PLN. Tylko pierwszy zakład postawiony za środki bonusowe jest objęty promocją.
 4. Jeśli Twój zakład będzie wygrany - dostajesz wygraną na konto!
 5. Jeśli Twój zakład okaże się przegrany to otrzymasz zwrot 10% stawki do kwoty 30.3 PLN (z mnożnikiem kursu x10).
 6. Zwrot zostanie dodany w formie bonusu na konto gracza w piątek 26 lutego do 17:00.
 7. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, trzeba stworzyć kupon kombinacyjny z kursem minimalnym 3.00 (min. kurs selekcji 1.30), dzięki czemu uaktywni się pole “Wygrane x10”. Bonus jest do wykorzystania jednorazowo w całości i wymaga jednokrotnego obrotu.

Zwrot wypłacany będzie w postaci 10% stawki przegranego kuponu (maksymalny zwrot 30.3 PLN) z mnożnikiem kursu całkowitego x10 (równowartość stawki na przegranym kuponie to nawet 303 PLN).

Promocja dostępna jest do czwartku 25.02 (do godziny 23:59).

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 23.02 (od godziny 10:00) do 25.02 (do godziny 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden zwrot z promocji “Zakład bez ryzyka 300 PLN”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić, aby odebrać bonus “Zakład bez ryzyka 300 PLN”, to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 9. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 1% wartości jego wpłaty, aż do 3 PLN. Przykład: przy wpłacie 300 PLN gracz otrzyma 3 PLN bonusu. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe w kwocie 303 PLN (Y), które zostały przedstawione w punkcie 24. Środki bonusowe podlegają warunkom 1-krotnego obrotu po kursie minimalnym 1.85.
 10. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 11. Po zaksięgowaniu środków bonusowych należy postawić pierwszy kupon na stronie zakładów bukmacherskich z minimalnym kursem 1.85, a jeśli okaże się on przegrany to gracz otrzyma zwrot do 30.3 PLN (z mnożnikiem kursu całkowitego x10).
 12. Minimalna stawka pierwszego kuponu, uprawniająca do otrzymania zwrotu to 5 PLN, w takim przypadku zwrot będzie wynosił 0.50 PLN.
 13. Ograniczenia:

 14. Gracz może otrzymać maksymalnie 3 PLN bonusu przy wpłacie 300 PLN.
 15. Tylko pierwszy zakład postawiony za środki bonusowe jest objęty promocją. W przypadku wygrania pierwszego zakładu gracz traci możliwość otrzymania zwrotu.
 16. Maksymalny zwrot stawki wynosi 30.3 PLN z mnożnikiem kursu x10 (równowartość zwrotu 303 PLN).
 17. Podczas obrotu bonusem nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  - przeciwstawnych,
  - wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 18. Jeśli użytkownik posiada aktywny bonus na koncie gracza to “Zakład bez ryzyka 300 PLN” zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu. W momencie rozliczenia poprzedniego bonusu z kolejki bonusowej, dostępne na koncie gracza środki własne muszą być minimum w wysokości kwoty, którą wpłacano zaznaczając “Zakład Bez Ryzyka 300 PLN”. Jeśli środki własne gracza będą niższe, niż kwota przy wpłacie, bonus zostanie skasowany, a możliwość postawienia “Zakładu bez ryzyka” przepadnie.
 19. Zakłady systemowe oraz zakłady rozliczone “half won” / "half lost", nie biorą udziału w promocji.
 20. Zakłady z wykorzystaną opcją Cash-Outu nie będą zaliczane do obrotu środkami bonusowymi.
 21. W zakładach rozliczonych jako “Zwrot”, po kursie 1.00 stawka wróci na konto bonusowe i możliwość wzięcia udziału w promocji przechodzi na kolejny zakład.
 22. Ogólne:

 23. Zwrot stawki w formie bonusu zostanie dodany na konto gracza w piątek (26.02) do godziny 17:00.
 24. Bonus podlega 1-krotnemu wymogowi obrotu.
 25. Wykorzystanie bonusu będzie możliwe tylko przy zakładach kombinacyjnych składających się z minimum 2 zdarzeń, o łącznym kursie 3.00 lub większym oraz minimalnym kursie 1.30 dla każdej z selekcji. Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki. W przypadku osiągnięcia odpowiedniego kursu aktywowana zostanie możliwość włączenia mnożnika: “Wygrane x10”.
 26. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie sportów wirtualnych).
 27. Stan konta klienta (portfel) jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 28. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 29. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 30. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 31. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin