Bezpieczny finał Ligi Mistrzów / Bonusy

Bezpieczny finał Ligi Mistrzów

Oferta czasowa

Bezpieczny finał Ligi Mistrzów

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Typuj finał Ligi Mistrzów bez obaw. Starcie Liverpoolu z Realem Madryt raczej nie będzie nudnym bezbramkowym widowiskiem! Ale gdyby jednak Alisson i Courtouis stanęli na wysokości zadania i rozegrali mecze życia, a wynik po 90 minutach nadal byłby bezbramkowy - dostajesz zwrot od Noblebet!


Dwa kroki, które uratują Cię od zaśnięcia przed fotelem i zatrzymają w Twojej kieszeni nawet 50 PLN:

 1. Typujesz zakład przedmeczowy na finał Ligi Mistrzów (pojedynczy lub kombinacyjny) za min. 20 PLN (środki własne) na zwycięzcę meczu w regulaminowym czasie gry (Liverpool albo Real Madryt).
 2. W przypadku wyniku 0-0 w regulaminowym czasie gry dostajesz zwrot stawki w formie bonusu (maksymalnie 50 PLN).
FINAŁ LIGI MISTRZÓW

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja obowiązuje w dniach 27.05.2022 (od godziny 10:00) - 28.05.2022 (do godziny 21:00).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus (zwrot stawki).
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Do promocji kwalifikują się pojedyncze oraz wielokrotne kupony przedmeczowe zawierające selekcję na zwycięzcę meczu finałowego piłkarskiej Ligi Mistrzów, o stawce minimalnej 20 PLN. Selekcje 1 lub 2 z Rynku Głównego: Zwycięzca Meczu (90 minut).
 7. Przegrane kupony zostaną nagrodzone bonusem. Kupony kombi są ważne, jeśli zawierają przegrany zakład postawiony na finał Ligi Mistrzów Liverpool vs Real Madryt (28.05.2022 21:00), które zakończyło się wynikiem 0-0 (w regulaminowym czasie gry), a pozostałe wydarzenia na kuponie będą rozliczone jako wygrane.
 8. Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać rozliczone, a ich wyniki opublikowane przed godziną 23:59 dnia 28.05.2022.
 9. Każdy gracz spełniający wymogi automatycznie kwalifikuje się do udziału w promocji.
 10. Ograniczenia:

 11. Maksymalna kwota zwrotu na jednego gracza wynosi 50 PLN (za pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji postawiony na finał Ligi Mistrzów).
 12. W przypadku rozliczenia pierwszego zakładu kwalifikującego do promocji jako wygrany, gracz traci możliwość otrzymania zwrotu.
 13. W przypadku przełożenia/odwołania bądź innej okoliczności, która finalnie zakończy się zwrotem stawki za mecz, który spełnił warunki uczestnictwa w promocji Bezpieczny finał Ligi Mistrzów, promocja nie wchodzi w życie.
 14. W promocji biorą udział jedynie zakłady postawione za środki własne.
 15. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 16. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w promocji.
 17. Ogólne:

 18. Zwrot stawki zostanie dodany na konta graczy w poniedziałek 30.05.2022 do godziny 15:00.
 19. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 20. Zagranie za środki bonusowe możliwe będzie po uaktywnienie przycisku "Użyj bonusu" i potwierdzeniu klikając "Bonusowy Zakład".
 21. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier).
 22. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, Noblebet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 23. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 24. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin