400 PLN NA PREMIER LEAGUE / Bonusy

400 PLN NA PREMIER LEAGUE

Wydarzenie specjalne

400 PLN NA PREMIER LEAGUE

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

zgarnij klasyczny bonus do 400 PLN od kolejnej wpłaty! Koniec roku to czas sportów zimowych oraz wyspiarskiej piłki nożnej, gdzie temperatury utrzymują się na poziomie pozwalającym rozgrywać mecze.

Wpłać środki na konto, skorzystaj z bonusu i ciesz się szeroką ofertą zakładów sportowych!


Zasady wykorzystania bonusu:

Przy wpłacie 800 PLN otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom obrotu. Aby zagrać za środki bonusowe przygotuj kupon z kursem min. 1.85, a następnie aktywuj kupon klikając pole “Użyj bonusu”.

ODBIERZ BONUS OFERTA BUKMACHERSKA

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 26.12 (od godziny 09:00) do 28.12 (do godziny 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus w promocji “400 PLN NA PREMIER LEAGUE”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus w promocji “400 PLN NA PREMIER LEAGUE” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 9. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 50% wartości jego wpłaty, aż do 400 PLN. Przykład: przy wpłacie 800 PLN gracz otrzyma 400 PLN bonusu. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe w kwocie 1200 PLN (Y), które zostały przedstawione w punkcie 14.
 10. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 11. Ograniczenia:

 12. Gracz może otrzymać maksymalnie 400 PLN bonusu.
 13. Stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają jest zabronione.
 14. W momencie kiedy bonus w promocji “400 PLN NA PREMIER LEAGUE” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 15. Ogólne

 16. Środki bonusowe podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.
 17. Stan konta klienta (portfel) jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 18. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Gier Karcianych czy Player Bets oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 19. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe. Zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-Out nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 20. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 21. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem
 22. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 23. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 24. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 25. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin