BONUS POWITALNY 300 PLN / Promocje

BONUS POWITALNY 300 PLN

Dla pierwszej wpłaty

BONUS POWITALNY 300 PLN

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Jako jeden z pierwszych na rynku bukmacherskim zarządziłem wprowadzenie oferty powitalnej na Sporty Wirtualne. Jest to dla mnie ważne, abyś zaraz po rejestracji mógł przejść do stawiania zakładów i sprawdzenia naszego produktu. Przedstawiam Ci bonus powitalny 100%, aż do 300 PLN do wykorzystania na platformie Sportów Wirtualnych.

Sprawdź jak możesz odebrać bonus:

 1. Zarejestruj konto.
 2. Dokonaj depozytu minimum 10 PLN zaznaczając pole “BONUS WIRTUALNY 300 PLN”.
 3. Na konto gracza zostanie dodana równowartość Twojej wpłaty do 300 PLN.
 4. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom 5-krotnego obrotu.

Po wybraniu “Bonusu Wirtualnego 300 PLN” gracz traci możliwość skorzystania z “bonusu od pierwszego depozytu 100% do 1200 PLN”. Ważne: bonusy od drugiego i trzeciego depozytu z Pakietu Powitalnego od Noblebet będą dalej dostępne.

Odbierz bonus

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania Prawne:

 1. Oferta przysługuje tylko nowo zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta jest ważna od 27.03.2020.
 2. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus od pierwszego depozytu.
 3. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 4. Kwalifikacja:

 5. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać “Bonus Wirtualny 300 PLN” to 10 PLN. Wysokość bonusu to 100% od depozytu maksymalnie do 300 PLN.
 6. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 7. Przy wpłacie np. 400 PLN na konto gracza zostanie przyznane 300 PLN. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe w kwocie 700 PLN.
 8. Środki bonusowe podlegają warunkom obrotu i będą aktywne na koncie gracza przez 30 dni od momentu przyznania.
 9. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 10. Ograniczenia:

 11. Na konto gracza przysługuje maksymalnie 300 PLN bonusu.
 12. Środki bonusowe będą do wykorzystania na platformie Sportów Wirtualnych (bez możliwości wykorzystania go na stronie zakładów bukmacherskich).
 13. Po dokonaniu wymaganego obrotu środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte, a ich zakłady rozliczone.
 14. Ogólne:

 15. Środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.45.
 16. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 17. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

Regulamin obowiązuje od: 27.03.2020 (od godziny 00:01).

RozwińZwiń Regulamin