2500 PLN w pakiecie dla Ciebie / Bonusy

2500 PLN w pakiecie dla Ciebie

Pakiet powitalny

2500 PLN w pakiecie dla Ciebie

Rejestracja

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Chciałbym Cię zaprosić do grona dżentelmenów Noblebet. Luksusowy pakiet powitalny, który dla Ciebie przygotowałem jest tak niezwykły, że uśmiech na Twojej twarzy zagości na stałe. Gwarantem dobrego samopoczucia są aż trzy bonusy od trzech kolejny wpłat. Dodatkowo możesz grać bez podatku przez 30 dni po rejestracji.

Rejestracja

Pakiet powitalny typu Premium daje możliwość odebrania dodatkowo aż 2500 PLN:

 1. Klasyczny bonus od pierwszego depozytu 100% do 1250 PLN
 2. Graj bez podatku przez 30 dni po rejestracji
 3. Klasyczny bonus od drugiego depozytu 50% do 1000 PLN
 4. Bonus od trzeciego depozytu 100% do 250 PLN na Gry i sporty wirtualne

Dołącz do klubu Noble i odbierz bonus powitalny na jaki zasługujesz!

Co zrobić, aby skorzystać z pakietu powitalnego?

Bonus od pierwszego depozytu

 1. Zarejestruj się i dokonaj pierwszego depozytu zaznaczając pole “BONUS POWITALNY 1250 PLN” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Po wybraniu bonusu otrzymasz 100% wpłaty, maksymalnie do 1250 PLN (klasyczny bonus, bez mnożnika).

Bez podatku po rejestracji

 1. Obstawiaj bez podatku przez 30 dni po rejestracji. Wystarczy, że zagrasz zakład kombinacyjny z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.20, a ja dodam do Twojej wygranej +14%!

Bonus od drugiego depozytu

 1. Dokonaj wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając pole “BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Po wybraniu bonusu otrzymasz 50% wpłaty, maksymalnie do 1000 PLN (klasyczny bonus, bez mnożnika).

Bonus od trzeciego depozytu

 1. Wpłać po raz trzeci zaznaczając bonus “BONUS 250 PLN NA GRY I WIRTUALE” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Ciesz się bonusem 100% do 250 PLN, który jest do wykorzystania na platformie Gier oraz sportów wirtualnych.
WPŁATA

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

REGULAMIN BONUSU POWITALNEGO 1250 PLN

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 13.08.2021 (od godziny 13:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS POWITALNY 1250 PLN”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny przy pierwszym depozycie.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS POWITALNY 1250 PLN” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Aby otrzymać bonus Klient musi zaznaczyć pole: BONUS POWITALNY 1250 PLN dostępne przy wpłacie.
 9. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 10. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 100% wartości jego wpłaty, aż do 1250 PLN. Przykład: przy wpłacie 1250 PLN (środki własne) gracz otrzyma 1250 PLN (środki bonusowe), całość zostanie przeniesiona na środki bonusowe tworząc saldo bonusowe (2500 PLN na koncie bonusowym).
 11. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.
 12. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 13. Ograniczenia:

 14. Gracz może otrzymać maksymalnie 1250 PLN bonusu od pierwszej wpłaty.
 15. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 16. Podczas obrotu bonusem i obrotu depozytem w ramach bonusu nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  1. przeciwstawnych,
  2. wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 17. W momencie kiedy bonus w promocji “BONUS POWITALNY 1250 PLN” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 18. Ogólne

 19. Środki bonusowe (otrzymane środki bonusowe oraz wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu.

  Jeśli zagrałeś na drużynę A, to jest niedozwolone zagranie na remis czy drużynę B, takie zakłady nie będą brane pod uwagę przy obrocie bonusem (żaden z tych zakładów nie zostanie zaliczony do obrotu bonusem).

 20. Zagranie za środki bonusowe możliwe będzie po uaktywnieniu przycisku "Użyj bonusu" i potwierdzeniu klikając "Bonusowy Zakład"
 21. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 22. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 23. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 24. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem.
 25. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 26. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 27. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  5. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 28. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BEZ PODATKU PO REJESTRACJI

Uwarunkowania Prawne:

 1. Oferta przysługuje tylko nowo zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta jest ważna od 13.08.2021 (13:00) do odwołania.
 2. Kwalifikacja:

 3. W przypadku zakładów kombinacyjnych zbudowanych z min. 3 selekcji (lub więcej) o minimalnym kursie całkowitym 2.20 odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 - przykładowo: stawiając zakład za 200 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez omawiany wskaźnik wynosić będzie 200 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 200 PLN po kursie 3.50, to jego wygrana wyniesie 700 PLN.
 4. Promocja “Bez podatku po rejestracji” łączy się z pakietem powitalnym 2500 PLN i obowiązuje przez 30 dni od pierwszej rejestracji na Noblebet.
 5. Noblebet bez względu na wykorzystany wskaźnik zobowiązuje się do zapłacenia podatku od stawki w wysokości 12% od każdego zakładu kwalifikującego się do promocji.
 6. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo.
 7. Oferta dotyczy zakładów zawartych na stronie Noblebet.pl (wersja desktop, na stronie mobilnej oraz aplikacji mobilnej).
 8. Tylko zakłady postawione za środki własne biorą udział w promocji.

  Ograniczenia:

 9. Zakłady postawione za środki bonusowe nie są objęte promocją. W tym wypadku gracz płaci 12% podatku od stawki.
 10. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.
 11. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier.
 12. Zakłady pojedyncze oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.

  Ogólne:

 13. W momencie, gdy spełniasz warunki promocji: Bez podatku po rejestracji (Niższy podatek) i Luksusowe AKO+ (Boost) możesz wybrać używając suwaka z której promocji chcesz skorzystać.
 14. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 15. Noblebet zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli Noblebet stwierdzi, że doszło do nadużycia. W szczególności dotyczy to nadużyć związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy.
 16. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BONUSU 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 18.11.2021 (od godziny 13:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny wyłącznie przy drugim depozycie.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Aby otrzymać bonus Klient musi zaznaczyć pole: BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY dostępne przy wpłacie.
 9. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 10. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 50% wartości jego wpłaty, aż do 1000 PLN. Przykład: przy wpłacie 2000 PLN (środki własne) gracz otrzyma 1000 PLN (środki bonusowe), całość zostanie przeniesiona na środki bonusowe (3000 PLN na koncie bonusowym).
 11. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 12. Ograniczenia:

 13. Gracz może otrzymać maksymalnie 1000 PLN bonusu od drugiej wpłaty.
 14. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 15. Podczas obrotu bonusem nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  1. przeciwstawnych,
  2. wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 16. W momencie kiedy bonus w promocji “BONUS 1000 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 17. Ogólne

 18. Środki bonusowe podlegają 3-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu.
 19. Jeśli zagrałeś na drużynę A, to jest niedozwolone zagranie na remis czy drużynę B, takie zakłady nie będą brane pod uwagę przy obrocie bonusem (żaden z tych zakładów nie zostanie zaliczony do obrotu bonusem).
 20. Zagranie za środki bonusowe możliwe będzie po uaktywnieniu przycisku "Użyj bonusu" i potwierdzeniu klikając "Bonusowy Zakład".
 21. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 22. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 23. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 24. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem.
 25. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 26. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 27. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  5. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 28. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BONUSU 250 PLN NA GRY I WIRTUALE

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna 13.08.2021 (od godziny 13:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS 250 PLN NA GRY I WIRTUALE”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali dwóch depozytów.
 7. Wysokość bonusu to 100% od depozytu, maksymalnie do 250 PLN.
 8. Aby otrzymać bonus Klient musi zaznaczyć pole: BONUS 250 PLN NA GRY I WIRTUALE dostępne przy wpłacie.
 9. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS 250 PLN NA GRY I WIRTUALE” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu trzeciego depozytu.
 10. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 11. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 100% wartości jego wpłaty, aż do 250 PLN. Przykład: przy wpłacie 250 PLN (środki własne) gracz otrzyma 250 PLN (środki bonusowe), razem na koncie będzie dostępne 500 PLN (środki własne + środki bonusowe).
 12. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 13. Ograniczenia:

 14. Gracz może otrzymać maksymalnie 250 PLN bonusu od trzeciej wpłaty.
 15. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 16. W momencie kiedy bonus w promocji “BONUS 250 PLN NA GRY I WIRTUALE” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 17. Środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.
 18. Środki bonusowe można wykorzystać jedynie na platformie Gier oraz sportów wirtualnych. Bez możliwości wykorzystania na zakłady sportowe i Player Bets.
 19. Ogólne:

 20. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 21. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem.
 22. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 23. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 24. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  5. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 25. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin