1500 PLN w pakiecie dla Ciebie / Bonusy

1500 PLN w pakiecie dla Ciebie

Pakiet powitalny

1500 PLN w pakiecie dla Ciebie

Rejestracja

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Chciałbym Cię zaprosić do grona dżentelmenów Noblebet. Luksusowy pakiet powitalny, który dla Ciebie przygotowałem jest tak niezwykły, że uśmiech na Twojej twarzy zagości na stałe. Gwarantem dobrego samopoczucia są aż trzy bonusy od trzech kolejny wpłat. Dodatkowo możesz grać bez podatku przez 30 dni po rejestracji.

Rejestracja

Pakiet powitalny typu Premium daje możliwość odebrania dodatkowo aż 1500 PLN:

 1. Klasyczny bonus od pierwszego depozytu 100% do 500 PLN
 2. Graj bez podatku przez 30 dni po rejestracji
 3. Bonus od drugiego depozytu 50% do 800 PLN
 4. Bonus od trzeciego depozytu 100% do 200 PLN na Gry i Sporty wirtualne

Dołącz do klubu Noble i odbierz bonus powitalny na jaki zasługujesz!

Co zrobić, aby skorzystać z pakietu powitalnego?

Bonus od pierwszego depozytu

 1. Zarejestruj się i dokonaj pierwszego depozytu zaznaczając pole “BONUS POWITALNY 500 PLN” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Po wybraniu bonusu otrzymasz 100% wpłaty, maksymalnie do 500 PLN (klasyczny bonus, bez mnożnika).

Bez podatku po rejestracji

 1. Obstawiaj bez podatku przez 30 dni po rejestracji. Wystarczy, że zagrasz zakład kombinacyjny z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym 2.20, a ja dodam do Twojej wygranej +14%!

Bonus od drugiego depozytu

 1. Dokonaj wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając pole “BONUS 800 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Po wybraniu bonusu otrzymasz 5% wpłaty, maksymalnie do 80 PLN z mnożnikiem kursu x10 (80 PLN x10 równowartość 800 PLN).

Bonus od trzeciego depozytu

 1. Wpłać po raz trzeci zaznaczając bonus “BONUS 200 PLN NA GRY I WIRTUALE” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Ciesz się bonusem 100% do 200 PLN, który jest do wykorzystania na platformie Gier oraz Sportów wirtualnych.
WPŁATA

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

REGULAMIN BONUSU POWITALNEGO 500 PLN

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 02.11.2022 (od godziny 10:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS POWITALNY 500 PLN”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny przy pierwszym depozycie.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS POWITALNY 500 PLN” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Aby otrzymać bonus Klient musi zaznaczyć pole: BONUS POWITALNY 500 PLN dostępne przy wpłacie.
 9. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 10. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 100% wartości jego wpłaty, aż do 500 PLN. Przykład: przy wpłacie 500 PLN (środki własne) gracz otrzyma 500 PLN (środki bonusowe), całość zostanie przeniesiona na środki bonusowe tworząc saldo bonusowe (1000 PLN na koncie bonusowym).
 11. Skorzystanie z bonusu oznacza, iż po wpłacie środki z depozytu wraz z bonusem będą znajdować się w saldzie środków bonusowych.
 12. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 13. Ograniczenia:

 14. Gracz może otrzymać maksymalnie 500 PLN bonusu od pierwszej wpłaty.
 15. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 16. Podczas obrotu bonusem i obrotu depozytem w ramach bonusu nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  1. przeciwstawnych,
  2. wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 17. W momencie kiedy bonus w promocji “BONUS POWITALNY 500 PLN” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 18. Ogólne

 19. Środki bonusowe (otrzymane środki bonusowe oraz wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85. Nie jest dozwolone zawieranie zakładów przeciwstawnych przy wykonywaniu obrotu.

  Jeśli zagrałeś na drużynę A, to jest niedozwolone zagranie na remis czy drużynę B, takie zakłady nie będą brane pod uwagę przy obrocie bonusem (żaden z tych zakładów nie zostanie zaliczony do obrotu bonusem).

 20. Zagranie za środki bonusowe możliwe będzie po uaktywnieniu przycisku "Użyj bonusu" i potwierdzeniu klikając "Bonusowy Zakład"
 21. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu bonusem.
 22. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe.
 23. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 24. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem.
 25. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 26. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 27. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  5. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 28. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BEZ PODATKU PO REJESTRACJI

Uwarunkowania Prawne:

 1. Oferta przysługuje tylko nowo zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta jest ważna od 02.11.2022 (10:00) do odwołania.
 2. Kwalifikacja:

 3. W przypadku zakładów kombinacyjnych zbudowanych z min. 3 selekcji (lub więcej) o minimalnym kursie całkowitym 2.20 odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 - przykładowo: stawiając zakład za 200 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez omawiany wskaźnik wynosić będzie 200 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 200 PLN po kursie 3.50, to jego wygrana wyniesie 700 PLN.
 4. Promocja “Bez podatku po rejestracji” łączy się z pakietem powitalnym 2500 PLN i obowiązuje przez 30 dni od pierwszej rejestracji na Noblebet.
 5. Noblebet bez względu na wykorzystany wskaźnik zobowiązuje się do zapłacenia podatku od stawki w wysokości 12% od każdego zakładu kwalifikującego się do promocji.
 6. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo.
 7. Oferta dotyczy zakładów zawartych na stronie Noblebet.pl (wersja desktop, na stronie mobilnej oraz aplikacji mobilnej).
 8. Tylko zakłady postawione za środki własne biorą udział w promocji.

  Ograniczenia:

 9. Zakłady postawione za środki bonusowe nie są objęte promocją. W tym wypadku gracz płaci 12% podatku od stawki.
 10. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.
 11. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Player Bets czy Gier.
 12. Zakłady pojedyncze oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.

  Ogólne:

 13. W momencie, gdy spełniasz warunki promocji: Bez podatku po rejestracji (Niższy podatek) i Luksusowe AKO+ (Boost) możesz wybrać używając suwaka z której promocji chcesz skorzystać.
 14. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 15. Noblebet zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli Noblebet stwierdzi, że doszło do nadużycia. W szczególności dotyczy to nadużyć związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy.
 16. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BONUSU 800 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 02.11.2022 (od godziny 10:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS 800 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny wyłącznie przy drugim depozycie.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS 800 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Aby otrzymać bonus Klient musi zaznaczyć pole: BONUS 800 PLN OD DRUGIEJ WPŁATY dostępne przy wpłacie.
 9. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 10. Gracz otrzyma bonus w wysokości 5% depozytu (w kwocie maksymalnej 80 PLN) z mnożnikiem kursu "x10". Dodaj do kuponu minimum 2 selekcje, minimalny kurs selekcji 1.31, minimalny kurs całego kuponu 3.00, by móc użyć bonusu. Potwierdzenia użycia bonusu dokonujesz przez zaznaczenie "Użyj bonusu".

  Przykład:
  Gra bez mnożnika 800 PLN (704 PLN netto ) x 3.00 = 2112 PLN
  Gra z mnożnikiem 80 PLN (70.4 PLN netto) x 3.00 x 10 = 2112 PLN
  Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

 11. Bonus z mnożnikiem aktywujesz na kuponie zaznaczając pole “Użyj bonusu” które mieści się nad przyciskiem Postaw Zakład. Wybierając Bonusowy Zakład potwierdzasz swój wybór i aktywujesz bonus.
 12. Wykorzystanie bonusu będzie możliwe tylko przy zakładach kombinacyjnych składających się z minimum 2 zdarzeń, o łącznym kursie 3.00 lub większym oraz minimalnym kursie 1.31 dla każdej z selekcji. Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki.
 13. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 14. Ograniczenia:

 15. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 16. Podczas obrotu bonusem i obrotu depozytem w ramach bonusu nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  1. przeciwstawnych,
  2. wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 17. Kwota depozytu podlega 3-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 1.85. W zakładach kombinacyjnych przynajmniej jedna z selekcji musi posiadać kurs 1.40 lub większy. Po spełnieniu warunków 3-krotnego obrotu środki mogą zostać wypłacone. Przy wpłacie większej niż 1600 PLN (np. 2000 PLN) wymaganemu w ramach promocji obrotowi podlega kwota 1600 PLN. Pozostała kwota podlega obrotowi na zasadach ogólnych. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. Obowiązek obrotu depozytem zostaje anulowany w przypadku przegrania (utraty) wpłaconych środków.
 18. Obrót depozytem może zostać wykonany po wykorzystaniu środków bonusowych.
 19. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych, Gier czy Player Bets oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu depozytem.
 20. Do skorzystania z bonusu nie kwalifikują się zakłady pojedyncze oraz kupony kombinacyjne z kursem łącznym mniejszym niż 3.00 (z kursem mniejszym niż 1.31 na każdą z selekcji).
 21. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe. Zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-Out nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 22. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 23. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 24. Klient może stawiać zakłady za środki własne bez korzystania bonusu z mnożnikiem. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 25. Ogólne:

 26. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 27. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  5. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 28. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

REGULAMIN BONUSU 200 PLN NA GRY I WIRTUALE

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna 02.11.2022 (od godziny 10:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “BONUS 200 PLN NA GRY I WIRTUALE”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali dwóch depozytów.
 7. Wysokość bonusu to 100% od depozytu, maksymalnie do 200 PLN.
 8. Aby otrzymać bonus Klient musi zaznaczyć pole: BONUS 200 PLN NA GRY I WIRTUALE dostępne przy wpłacie.
 9. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “BONUS 200 PLN NA GRY I WIRTUALE” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu trzeciego depozytu.
 10. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 11. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 100% wartości jego wpłaty, aż do 200 PLN. Przykład: przy wpłacie 200 PLN (środki własne) gracz otrzyma 200 PLN (środki bonusowe), razem na koncie będzie dostępne 400 PLN (środki własne + środki bonusowe).
 12. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 13. Ograniczenia:

 14. Gracz może otrzymać maksymalnie 200 PLN bonusu od trzeciej wpłaty.
 15. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 16. W momencie kiedy bonus w promocji “BONUS 200 PLN NA GRY I WIRTUALE” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 17. Środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.
 18. Środki bonusowe można wykorzystać jedynie na platformie Gier oraz Sportów wirtualnych. Bez możliwości wykorzystania na zakłady sportowe i Player Bets.
 19. Ogólne:

 20. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 21. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem.
 22. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 23. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 24. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  1. naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  2. próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  3. posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  4. stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  5. próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 25. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin