TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE & GRY / Bonusy

TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE & GRY

Oferta czasowa

TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE & GRY

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Tygodniowy Bonus Wirtuale & Gry to kolejna forma ukłonu wobec klientów wirtualnych i grających w gry. Nie zwlekaj, wpłać już teraz i zyskaj nawet do 400 PLN! Sam decydujesz na co grasz!

Sprawdź ofertę Gier z Polskim Pokerem oraz Sportów Wirtualnych bo jest na co stawiać, nawet przez 24/7.

Przy wpłacie 800 PLN otrzymasz bonus w wysokości 400 PLN. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom obrotu. Promocja jest ważna do niedzieli (do godziny 23:59).

ODBIERZ BONUS GRY SPORTY WIRTUALNE - LEAP SPORTY WIRTUALNE - GOLDEN RACE

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 13.12.2022 (od godziny 10:00) do 18.12.2022 (do godziny 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE & GRY”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 7. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus “TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE & GRY” to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu.
 8. Aby otrzymać bonus Klient musi zaznaczyć pole: TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE & GRY dostępne przy wpłacie.
 9. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 10. Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma 50% wartości jego wpłaty, aż do 400 PLN. Przykład: przy wpłacie 600 PLN gracz otrzyma 300 PLN bonusu. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe w kwocie 900 PLN (Y), które zostały przedstawione w punkcie 14.
 11. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 12. Ograniczenia:

 13. Gracz może otrzymać maksymalnie 400 PLN bonusu.
 14. Stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają jest zabronione.
 15. W momencie kiedy bonus w promocji “TYGODNIOWY BONUS WIRTUALE & GRY” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 16. Ogólne:

 17. Środki bonusowe podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.45.
 18. Stan konta klienta (portfel) jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 19. Środki bonusowe będą do wykorzystania na platformie Sportów Wirtualnych oraz Gier (bez możliwości wykorzystania go na stronie zakładów bukmacherskich oraz Player Bets).
 20. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 21. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem.
 22. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 23. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 24. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin