Instrukcja Cash-out

CASH-OUT <span>Luksus na jaki zasługujesz</span>

CASH-OUT Luksus na jaki zasługujesz

Przejmij kontrolę, używając opcji CASH-OUT

Jako ambasador Noblebet, za priorytet stawiam sobie troskę o Twój komfort i interesy. Dlatego z ogromną przyjemnością przyznaję Ci stały dostęp do opcji CASH-OUT, która umożliwia szybką wypłatę postawionych środków jeszcze w trakcie trwania wydarzenia.

Jeśli wszystko jest klarowne, zapraszam Cię od razu do gry. Nie zapomnij tylko wypróbować opcji wczesnej wypłaty CASH-OUT!

Przejrzyj zakłady

Natomiast jeśli masz jakieś wątpliwości, sprawdź poradnik, który specjalnie dla Ciebie przygotowałem.

Cash-out krok po kroku

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Cash-out

Poradnik gracza krok po kroku

cashout

Dla ułatwienia, strona poinformuje Cię natychmiastowo, gdy opcja CASH-OUT będzie dostępna. Powiadomienia DOSTĘPNY CASH-OUT szukaj w górnym menu przy zakładce MOJE ZAKŁADY.

Po przejściu do podstrony z zakładami, znajdziesz czytelne oznaczenia obok zakładów, dla których opcja CASH-OUT jest nadal dostępna. Klikając przycisk dokonasz wczesnej wypłaty postawionych środków.


Cash-out

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega CASH-OUT?

CASH-OUT pozwala Ci dokonać wypłaty jeszcze przed rozstrzygnięciem wyniku obstawionego zdarzenia. Jeżeli zmieniłeś decyzję lub chcesz po prostu zminimalizować ryzyko, nie musisz czekać do pełnego rozliczenia kuponu, możesz zlecić wypłatę w danym momencie.

Kiedy mogę użyć opcji CASH-OUT?

Opcji CASH-OUT możesz użyć obstawiając kupon singiel lub kombi na zakłady przedmeczowe i “na żywo”. Kupon nie może zawierać przegranego zakładu. Możesz korzystać z opcji CASH-OUT również wtedy, gdy na kuponie pozostaje więcej niż jeden nierozstrzygnięty zakład. Opcja CASH-OUT nie jest dostępna dla każdego rodzaju zakładu, aby ta opcja była dostępna musi zostać spełnionych kilka warunków.