LEWY STRZELA = BONUS / Bonusy

LEWY STRZELA = BONUS

Wydarzenie specjalne

LEWY STRZELA = BONUS

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Przed nami kolejny mecz ligowy Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie. Skorzystaj z okazji i wejdź do gry w promocji Lewy strzela = bonus! Zagraj kupon pojedynczy bądź kombi na mecz Real Mallorca - FC Barcelona (kursem minimalny 1.50 na selekcję z meczu Barcelony) za minimalną kwotę 30 PLN. Jeśli zakład okaże się wygrany dostaniesz 20 PLN za każdego gola Lewandowskiego.


Warunki otrzymania bonusu:
- postawione zwycięskie kupony (pojedyncze lub kombinacyjne) na minimalną łączną kwotę 30 PLN na mecz Real Mallorca - FC Barcelona (kurs min. 1.50 na selekcję z meczu Barcelony)
- co najmniej jedna bramka zdobyta przez Lewandowskiego dla FC Barcelony

Real Mallorca - FC Barcelona

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja obowiązuje od 27.09.2022 (10:00) do 01.10.2022 (20:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus w promocji: Lewy strzela = bonus.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Łączna suma stawek postawionych na mecz Real Mallorca - FC Barcelona to minimum 30 PLN brutto po kursie minimalnym 1.50. Do promocji wchodzą zwycięskie kupony postawione pomiędzy 27.09.2022 (godz. 10:00), a 01.10.2022 (godz. 20.59).
 7. Przynajmniej jedna selekcja na kuponie musi zawierać zakład dotyczący meczu Real Mallorca - FC Barcelona z kursem minimalnym 1.50 na selekcję dotyczącą tego spotkania, aby kupon został zaliczony do promocji.
 8. Bonus otrzymają gracze w przypadku w którym spełnią pkt. 5 regulaminu oraz Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola w tym meczu.
 9. Wyłącznie zakłady postawione za środki własne zaliczane są do promocji.
 10. Ograniczenia:

 11. Na konto gracza przysługuje maksymalnie 100 PLN bonusu w przypadku 5 i więcej goli Robert Lewandowskiego.
 12. Zakłady postawione w ofercie Player Bets, Sportów Wirtualnych czy Gier nie kwalifikują się do promocji.
 13. Wykluczone jest stawianie zakładów przeciwstawnych. Zakłady takie nie będą brane pod uwagę jeśli chodzi o obrót w promocji, jak i obrót bonusem.
 14. Zakłady postawione za środki bonusowe jak i zakłady systemowe nie będą naliczane do promocji.
 15. Ogólne:

 16. Bonusy zostaną dodane na konta graczy w poniedziałek 03.10.2022 do godziny 17:00.
 17. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego dodania na konto gracza.
 18. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów sportowych (bez możliwości wykorzystania go na platformie sportów wirtualnych, Player Bets czy Gier).
 19. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 20. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin