LOJALNI ZYSKUJĄ PODWÓJNIE / Bonusy

LOJALNI ZYSKUJĄ PODWÓJNIE

Wydarzenie specjalne

LOJALNI ZYSKUJĄ PODWÓJNIE

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Chciałbym zaproponować Ci bonus lojalnościowy. Proste i przejrzyste zasady to jest to na czym mi zależy. Graj regularnie przez tydzień i ciesz się ekstra bonusem w każdą środę.

Łączna kwota stawekŁączna liczba kuponówOkres rozliczeniowyBonus
minimum 500 PLNminimum 10 środa (00:00) - wtorek (23:59)30 PLN (1PLN x30)
OFERTA BUKMACHERSKA

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 05.01.2022 (od godziny 00:00) do odwołania.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje w tygodniu tylko jeden bonus lojalnościowy.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus 30 PLN (w formie mnożnika 1 PLN x30) otrzymają gracze, którzy w tygodniu (od środy 00:00 do wtorku 23:59) postawią zakłady, za minimalną łączną stawkę 500 PLN brutto oraz postawią co najmniej 10 unikalnych kuponów.
 7. Do promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady pojedyncze oraz kombinacyjne.
 8. W promocji biorą udział tylko środki własne gracza. Zakłady postawione za środki bonusowe nie będą wliczane do promocji.
 9. Do promocji kwalifikują się tylko te kupony, które zostaną rozliczone do godz. 23:59 w każdy wtorek (ostatni dzień rozliczeniowy).
 10. Do promocji zaliczane będą wyłącznie zakłady z oferty sportowej, z wyłączeniem zakładów na platformie Sportów Wirtualnych, Gier, Królewskiego Jackpota czy Player Bets.
 11. Ograniczenia:

 12. Gracz może otrzymać maksymalnie 30 PLN (1 PLN x30) bonusu za zakończony tydzień.
 13. Przyznany bonus 30 PLN (1 PLN x30) będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Sportów Wirtualnych, Gier, Królewskiego Jackpota czy Player Bets.
 14. Jeśli użytkownik posiada aktywny inny bonus na koncie gracza to bonus lojalnościowy 30 PLN (1 PLN x30) zostanie dodany po uprzednim wykorzystaniu lub anulowaniu środków bonusowych będących aktualnie w użyciu.
 15. W przypadku, gdy Klient zagra kilka takich samych kuponów, do promocji wliczany będzie tylko pierwszy zagrany kupon (tzw. unikalny kupon), zarówno jeśli chodzi o liczbę zakładów jak i sumę stawek.
 16. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w promocji.
 17. Ogólne:

 18. Bonusy zostaną dodane do kont graczy w każdą środę po zakończonym tygodniu. Środki bonusowe dodane zostaną do godziny 17:00.
 19. Środki bonusowe podlegają 1-krotnemu wymogowi obrotu dla zakładów kombinacyjnych po kursie minimalnym 2.20 kuponu oraz minimalnym kursie 1.31 dla każdej z selekcji.
 20. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 21. W promocji biorą udział zakłady zawarte na stronie Noblebet, wersji mobilnej strony oraz za pomocą aplikacji mobilnej.
 22. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe. Zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-Out nie będą zaliczane do promocji.
 23. Kupony, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do promocji.
 24. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 25. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem ogólnym Noblebet.
 26. Wszelkie wnioski dotyczące przyznania bonusu za dany kupon rozpatrywane są w ciągu 7 dni od rozliczenia promocji.
 27. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 28. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin

Zakłady bukmacherskie NobleBet oficjalnie przechodzą na emeryturę.

Teraz możemy działać jeszcze szerzej i skuteczniej. Odwiedź stronę bukmachera LV BET i przekonaj się, że warto mieć tam konto.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wysłanie emaila na [email protected]

Kontynuuj na LVBET.PL