GRAJ BEZ PODATKU I OGLĄDAJ NFL / Bonusy

GRAJ BEZ PODATKU I OGLĄDAJ NFL

Oferta czasowa

GRAJ BEZ PODATKU I OGLĄDAJ NFL

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Rozgrywki NFL przyciągają przed telewizory miliony fanów. Już teraz możesz stać się jednym z nich, dodatkowo w Noblebet grasz bez podatku! Wystarczy, że stworzysz kupon z kursem minimalnym 1.70 (bez znaczenia pojedynczy czy kombinacyjny).

Nie zapomnij o streamie: wszystkie mecze NFL w sezonie 2022/23 do obejrzenia na stronie Noblebet! Wystarczy się zalogować.

NFL OFERTA RELACJE LIVE ZE STREAMINGIEM

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Oferta przysługuje zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta jest ważna od 08.09.2022 (od godziny 2:00) do 16.01.2023 (do godziny 9:00).
 2. Kwalifikacja:

 3. W przypadku zakładów z minimalnym kursem całkowitym 1.70 odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 - przykładowo, stawiając zakład za 200 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez omawiany wskaźnik wynosić będzie 200 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 200 PLN po kursie 3.50, to jego wygrana wyniesie 700 PLN.
 4. Noblebet bez względu na wykorzystany wskaźnik zobowiązuje się do zapłacenia podatku od stawki w wysokości 12% od każdego zakładu kwalifikującego się do promocji.
 5. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na ligę NFL (futbol amerykański).
 6. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo.
 7. Oferta dotyczy zakładów zawartych na stronie Noblebet.pl (wersja desktop, na stronie mobilnej oraz aplikacji mobilnej).
 8. Tylko zakłady postawione za środki własne biorą udział w promocji.
 9. Ograniczenia:

 10. Zakłady postawione za środki bonusowe nie są objęte promocją. W tym wypadku nie następuje podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na Noblebet.pl.
 11. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na inne wydarzenia niż rozgrywki NFL (futbol amerykański).
 13. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 14. Ogólne:

 15. W momencie, gdy gracz spełnia warunki promocji: Graj bez podatku i oglądaj NFL (Niższy podatek) i Luksusowe AKO+ (Boost) może wybrać za pomocą suwaka promocję, z której chce skorzystać.
 16. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 17. Noblebet zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli Noblebet stwierdzi, że doszło do nadużycia. W szczególności dotyczy to nadużyć związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy.
 18. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin

Zakłady bukmacherskie NobleBet oficjalnie przechodzą na emeryturę.

Teraz możemy działać jeszcze szerzej i skuteczniej. Odwiedź stronę bukmachera LV BET i przekonaj się, że warto mieć tam konto.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o wysłanie emaila na [email protected]

Kontynuuj na LVBET.PL