400 PLN NA START GRY I WIRTUALE / Bonusy

400 PLN NA START GRY I WIRTUALE

Dla pierwszej wpłaty

400 PLN NA START GRY I WIRTUALE

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Rynek bukmacherski nie znosi próżni. Dla urozmaicenia oferty promocyjnej zarządziłem połączenie oferty powitalnej na Sporty Wirtualne z Grami. Jest to dla mnie ważne, abyś zaraz po rejestracji mógł przejść do stawiania zakładów i sprawdzenia naszego produktu. Przedstawiam Ci bonus powitalny 100%, aż do 400 PLN do wykorzystania na platformie Gier i Sportów Wirtualnych.


Sprawdź jak możesz odebrać bonus:

 1. Zarejestruj konto.
 2. Dokonaj depozytu minimum 10 PLN zaznaczając pole “400 PLN NA START GRY I WIRTUALE”.
 3. Na konto gracza zostanie dodana równowartość Twojej wpłaty do 400 PLN.
 4. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe, które podlegają warunkom 5-krotnego obrotu.
ODBIERZ BONUS GRY SPORTY WIRTUALNE

Po wybraniu “400 PLN NA START GRY I WIRTUALE” gracz traci możliwość skorzystania z “bonusu od pierwszego depozytu 100% do 1250 PLN”. Ważne: bonusy od drugiego i trzeciego depozytu z Pakietu Powitalnego od Noblebet będą dalej dostępne.Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne

 1. Oferta przysługuje tylko nowo zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta jest ważna od 09.08.2021 (10:00).
 2. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus od pierwszego depozytu.
 3. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 4. Kwalifikacja:

 5. Minimalna kwota, którą należy wpłacić, aby odebrać bonus “400 PLN NA START GRY I WIRTUALE” to 10 PLN. Wysokość bonusu to 100% od depozytu maksymalnie do 400 PLN.
 6. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 7. Przy wpłacie np. 400 PLN na konto gracza zostanie przyznane 400 PLN. Bonus zostanie dodany do depozytu tworząc środki bonusowe w kwocie 800 PLN.
 8. Środki bonusowe podlegają warunkom obrotu i będą aktywne na koncie gracza przez 30 dni od momentu przyznania.
 9. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe.
 10. Ograniczenia:

 11. Na konto gracza przysługuje maksymalnie 400 PLN bonusu.
 12. Stawianie zakładów przeciwstawnych czyli takich, które się wzajemnie wykluczają jest zabronione.
 13. Środki bonusowe będą do wykorzystania na platformie Gier i Sportów Wirtualnych (bez możliwości wykorzystania go na stronie zakładów bukmacherskich oraz Player Bets).
 14. W momencie kiedy bonus w promocji “400 PLN NA START GRY I WIRTUALE” nie może być wykorzystany od razu (ponieważ w danym momencie jest aktywny inny bonus), depozyt wraz z bonusem zostają zablokowane i czekają w kolejce na wykorzystanie bądź anulowanie “starych bonusów”.
 15. Bonus zostanie uwolniony do 30 minut po rozliczeniu ostatniego otwartego zakładu postawionego za środki bonusowe. Środki bonusowe zostaną zamienione na środki realne gracza tylko wtedy gdy wszystkie zakłady postawione za środki bonusowe będą rozliczone, a wynik ostatniego wydarzenia będzie opublikowany.
 16. Ogólne:

 17. Środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.45.
 18. Zakłady, które w całości zostaną rozliczone po kursie 1.00, czyli nastąpi zwrot środków postawionych na konto, nie wliczają się do obrotu bonusem.
 19. Zakłady za środki bonusowe muszą zostać rozliczone przed końcem aktywności bonusu, czyli do 30-tego dnia od startu bonusu.
 20. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin