EUROPEJSKIE PUCHARY BEZ PODATKU / Bonusy

EUROPEJSKIE PUCHARY BEZ PODATKU

Oferta czasowa

EUROPEJSKIE PUCHARY BEZ PODATKU

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Przed nami kolejna kolejka fazy grupowej europejskich pucharów w piłce nożnej. Skorzystaj z ekstra promocji, stwórz kupon kombinacyjny z kursem min. 2.20 i nie martw się o podatek!

Promocja obowiązuje od wtorku 04.10 (10:00) do czwartku 06.10 (23:59) i objęte są nią wszystkie mecze piłkarskie: Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji.

*promocja oznacza podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na Noblebet.pl z wartości 0,88 do 1,00, na podstawie §7 ust. 9 Regulaminu.

Europejskie Puchary

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Oferta przysługuje zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+). Oferta jest ważna od 04.10.2022 (od godziny 10:00) do 06.10.2022 (do godziny 23:59).
 2. Kwalifikacja:

 3. W przypadku zakładów kombinacyjnych zbudowanych z 2 selekcji (lub więcej) o minimalnym kursie całkowitym 2.20 odpowiednie parametry zakładu zostaną podwyższone w taki sposób, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0 - przykładowo, stawiając zakład za 200 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez omawiany wskaźnik wynosić będzie 200 PLN. Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 200 PLN po kursie 3.50, to jego wygrana wyniesie 700 PLN.
 4. Noblebet bez względu na wykorzystany wskaźnik zobowiązuje się do zapłacenia podatku od stawki w wysokości 12% od każdego zakładu kwalifikującego się do promocji.
 5. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na piłkarskie rozgrywki Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji.
 6. Promocja dotyczy zakładów typu: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo.
 7. Oferta dotyczy zakładów zawartych na stronie Noblebet.pl (wersja desktop, na stonie mobilnej oraz aplikacji mobilnej).
 8. Tylko zakłady postawione za środki własne biorą udział w promocji.
 9. Ograniczenia:

 10. Zakłady postawione za środki bonusowe nie są objęte promocją. W tym wypadku nie następuje podwyższenie wskaźnika, o którym mowa w § 7 pkt. 5 i 6 Regulaminu ogólnego zakładów na Noblebet.pl.
 11. Do zakładów zawartych w aplikacji mobilnej wymagana jest najnowsza wersja aplikacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na inne wydarzenia niż wskazane w pkt. 4 regulaminu.
 13. Zakłady pojedyncze oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji.
 14. Ogólne:

 15. W momencie, gdy gracz spełnia warunki promocji: Europejskie Puchary bez podatku (Niższy podatek) i Luksusowe AKO+ (Boost) może wybrać za pomocą suwaka promocję, z której chce skorzystać.
 16. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 17. Noblebet zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli Noblebet stwierdzi, że doszło do nadużycia. W szczególności dotyczy to nadużyć związanych z tworzeniem przez jednego gracza wielu kont na różne dane osobowe czyli na tzw. słupy.
 18. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin