W Ekstraklasie zwrot za 0-0 / Promocje

W Ekstraklasie zwrot za 0-0

Wydarzenie specjalne

W Ekstraklasie zwrot za 0-0

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Ludzie sukcesu wiedzą jak ważna w biznesie jest asekuracja oraz ocena ryzyka, dlatego w promocji "W Ekstraklasie zwrot za 0-0" oferuję Ci zwrot stawki jeśli mecz, który wytypowałeś zakończy się bezbramkowym remisem, a Twój zakład okaże się przegrany. Jak sam wiesz nawet najciekawsza liga piłkarska na świecie może czasami zagrać poniżej Naszych oczekiwań, dlatego warto zostawić sobie otwartą furtkę.

Aby skorzystać z oferty:

 1. Postaw zakład przedmeczowy na spotkanie Ekstraklasy za minimum 50 PLN.
 2. Jeśli spotkanie zakończy się wynikiem 0-0, a Twój zakład przez to okaże się przegrany, otrzymasz zwrot stawki 50 PLN.
 3. Z promocji możesz skorzystać w każdej kolejce Ekstraklasy. Kupony kombi są ważne, jeśli zawierają przegrany zakład postawiony na spotkanie, które zakończyło się wynikiem 0-0, a pozostałe wydarzenia na kuponie będą rozliczone jako wygrane.

  Postaw zakład

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja obejmuje każdą kolejkę Ekstraklasy sezonu 2020/2021 od 21.08.2020 (tylko mecze rozgrywane od piątku do poniedziałku). Za rozgrywaną kolejkę Ekstraklasy przysługuje maksymalnie 50 PLN zwrotu stawki.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus za poprzednio rozegraną kolejkę Ekstraklasy.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Do promocji kwalifikują się pojedyncze oraz wielokrotne kupony przedmeczowe zbudowane z zakładów postawionych na mecze Ekstraklasy o stawce minimalnej 50 PLN lub większej.
 7. Kupony kombi są ważne, jeśli zawierają przegrany zakład postawiony na spotkanie, które zakończyło się wynikiem 0-0 a pozostałe wydarzenia na kuponie będą rozliczone jako wygrane.
 8. Wszystkie postawione zdarzenia, które będą znajdowały się na kuponie, muszą zostać rozliczone, a ich wyniki opublikowane przed godziną 23:59 w każdy poniedziałek po poprzednio rozegranej kolejce Ekstraklasy.
 9. Każdy gracz spełniający wymogi automatycznie kwalifikuje się do udziału w promocji.
 10. Ograniczenia:

 11. Maksymalna kwota zwrotu na jednego gracza wynosi 50 PLN (za pierwszy zakład kwalifikujący się do promocji postawiony na rozgrywaną kolejkę Ekstraklasy).
 12. W promocji biorą udział jedynie zakłady postawione za środki własne.
 13. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 14. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w promocji.
 15. Ogólne:

 16. Zwrot stawki zostanie dodany na konta graczy w każdy wtorek do godziny 17:00 za poprzednią kolejkę Ekstraklasy. We wtorki wolne od pracy (święta) bonus zostanie dodany na konto gracza kolejnego dnia roboczego do godziny 17:00.
 17. Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 18. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych).
 19. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, Noblebet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 20. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 21. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin