WIOSENNY BONUS 500 PLN / Promocje

WIOSENNY BONUS 500 PLN

Oferta czasowa

WIOSENNY BONUS 500 PLN

Odbierz bonus

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Skorzystaj z wiosennego bonusu aż do 500 PLN. W weekend wielkie El Clasico i mecz, który zainteresuje wszystkich fanów Ekstraklasy, czyli pojedynek Lecha z Legią.

Bonus czeka na Twoim koncie do niedzieli 11.04 do 23:59. Daj sobie szansę na wyższą wygraną.

ODBIERZ BONUS OFERTA

Co zrobić, aby skorzystać z bonusu?

 1. Dokonaj wpłaty za minimum 10 PLN zaznaczając bonus “WIOSENNY BONUS 500 PLN” - dostępny w zakładce WPŁATA.
 2. Po wybraniu bonusu otrzymasz 5% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego “x10”.
 3. Przygotuj zakład kombinacyjny o kursie łącznym 3.00 lub większym (minimalny kurs 1.30 na każdą z selekcji), a następnie aktywuj swój kupon klikając pole “Wygrane x10”.

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

  Uwarunkowania Prawne:

 1. Promocja jest ważna od 06.04.2021 (od godziny 10:00) do 11.04.2021 (do godziny 23:59).
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub osoby pozostające we wspólnym pożyciu, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus “WIOSENNY BONUS 500 PLN”.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 7. Jeśli gracz posiada już na koncie aktywny bonus to po wybraniu bonusu “WIOSENNY BONUS 500 PLN” zostanie on dodany do kolejki oczekującej. W tym wypadku należy wykorzystać w pierwszej kolejności “stary” bonus.
 8. Minimalna kwota, którą należy wpłacić aby odebrać bonus to 10 PLN. Bonus zostanie dodany jednorazowo na konto gracza po dokonaniu depozytu. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu wpłaty.
 9. Przy wpłacie metodą paysafecard minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
 10. Gracz otrzyma bonus w wysokości 5% depozytu (w kwocie maksymalnej 50 PLN) z mnożnikiem kursu "x10". Dodaj do kuponu minimum 2 selekcje, minimalny kurs selekcji 1.30, minimalny kurs całego kuponu 3.00, by móc użyć bonusu. Potwierdzenia użycia bonusu dokonujesz przez zaznaczenie "Wygrane x10".

  Przykład:
  Gra bez mnożnika 500 PLN (440 PLN netto) x 3.00 = 1320 PLN
  Gra z mnożnikiem 50 PLN (44 PLN netto) x 3.00 x 10 = 1320 PLN
  Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.
 11. Bonus z mnożnikiem aktywujesz na kuponie zaznaczając pole, z widoczną wartością mnożnika, które mieści się nad przyciskiem Postaw Zakład. Potwierdzając swój wybór aktywujesz bonus.
 12. Wykorzystanie bonusu będzie możliwe tylko przy zakładach kombinacyjnych składających się z minimum 2 zdarzeń, o łącznym kursie 3.00 lub większym oraz minimalnym kursie 1.30 dla każdej z selekcji. Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki.
 13. Ograniczenia:

 14. Zakłady postawione za środki własne nie mogą być przeciwstawne do zakładów postawionych za środki bonusowe. Przykład: jeśli w meczu A – B za środki bonusowe postawiliśmy na drużynę A, to niedozwolone jest aby za środki własne postawić na drużynę B.
 15. Podczas obrotu bonusem i obrotu depozytem w ramach bonusu nie jest dozwolone zawieranie zakładów:
  - przeciwstawnych,
  - wzajemnie wykluczających się w obrębie jednego wydarzenia sportowego.
 16. Kwota depozytu podlega 3-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 1.85. W zakładach kombinacyjnych przynajmniej jedna z selekcji musi posiadać kurs 1.40 lub większy. Po spełnieniu warunków 3-krotnego obrotu środki mogą zostać wypłacone. Przy wpłacie większej niż 1000 PLN (np. 1500 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. Obowiązek obrotu depozytem zostaje anulowany w przypadku przegrania (utraty) wpłaconych środków.
 17. Obrót depozytem może zostać wykonany po wykorzystaniu środków bonusowych.
 18. Zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych oraz zakłady systemowe nie kwalifikują się do obrotu depozytem.
 19. Do skorzystania z bonusu nie kwalifikują się zakłady pojedyncze oraz kupony kombinacyjne z kursem łącznym mniejszym niż 3.00 (z kursem mniejszym niż 1.30 na każdą z selekcji).
 20. Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe. Zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-Out nie będą zaliczane do obrotu depozytem.
 21. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
 22. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.
 23. Klient może stawiać zakłady za środki własne bez korzystania bonusu z mnożnikiem. Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to środki własne, a Y to środki bonusowe.
 24. Ogólne:

 25. Noblebet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
 26. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:
  - naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,
  - próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,
  - posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,
  - stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,
  - próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach.
 27. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin