Zakłady dotowane / Promocje

Zakłady dotowane

Wydarzenie specjalne

Zakłady dotowane

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Chciałbym Ci przedstawić promocję "Zakłady dotowane", w której codziennie nagradzam wygrane kupony kombinacyjne, aż do 500 PLN. We współpracy najważniejsze jest wzajemne zaufanie, dlatego stworzyłem promocję długoterminową, która premiuje lojalność oraz rzetelność.

Zbuduj idealną kombinację złożoną z minimum 3 (lub więcej) selekcji, aby cieszyć się z dodatkowych funduszy:

 • • do zakładu z 3 selekcjami, dodajemy 5% do wygranych
 • • do zakładu z 4 selekcjami, dodajemy 10% do wygranych
 • • do zakładu z 5 selekcjami, dodajemy 15% do wygranych
 • • do zakładu z 6 selekcjami lub więcej, dodajemy 20% do wygranych

Minimalna stawka zakładu, pozwalająca wziąć udział w promocji to 50 PLN z kursem łącznym 2.50 lub większym. Pamiętaj, aby na jednym kuponie łączyć wydarzenia, które zostaną rozegrane oraz rozliczone tego samego dnia do godziny 23:59.

Dokonaj wpłaty

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

 1. Promocja obowiązuje od 16.09.2019 do 31.01.2021.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Na dany adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.) przysługuje tylko jeden bonus każdego dnia w trakcie trwania promocji.
 4. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia bonusu przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 5. Kwalifikacja:

 6. W promocji automatycznie biorą udział gracze, którzy w czasie trwania promocji postawili zakład kombinacyjny składający się z minimum 3 selekcji, ze stawką minimalną 50 PLN oraz kursem łącznym 2.50 lub większym. Do promocji kwalifikują się zakłady, które zostały postawione na wydarzenia rozgrywane tego samego dnia, które zostaną rozliczone tego samego dnia.
 7. Z promocji gracz może skorzystać raz (1) dziennie przez 7 dni w tygodniu. Każdy z zakładów kwalifikujących się musi zostać rozliczony do godziny 23:59 dnia poprzedniego, aby kolejnego dnia bonus został wypłacony.
 8. Po rozliczeniu kwalifikującego się zakładu bonus zostanie dodany na konto gracza dnia następnego do godziny 17:00 (przykładowo: za zakład rozliczony we wtorek o godzinie 22:47 bonus otrzymasz w środę do godziny 17:00).
 9. Wysokość bonusu będzie uzależniona od ilości selekcji w wygranym kuponie kombinacyjnym wedle zasady: 3 zakłady - dodane 5% wygranych z zakładu, 4 zakładów – dodane zostanie +10% wygranych z zakładu, 5 zakładów – dodane zostanie +15% wygranych z zakładu, 6 lub więcej zakładów – dodane zostanie +20% wygranych z zakładu.
 10. Ograniczenia:

 11. Jednego dnia na konto gracza przypada jednorazowo maksymalnie 500 PLN bonusu.
 12. W przypadku 2 (lub więcej) wygranych kuponów jednego dnia gracz, otrzyma wyższy bonus (spośród kuponów kwalifikujących się do promocji).
 13. Do promocji nie kwalifikują się zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych.
 14. W promocji biorą udział jedynie zakłady postawione za środki własne.
 15. W promocji nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 16. Zakłady systemowe nie kwalifikują się do udziału w promocji.
 17. Selekcje rozliczone jako “Zwrot”, po kursie 1.00 oraz "half won", nie biorą udziału w promocji. O wysokości bonusu decydować będzie ilość wygranych selekcji na kuponie.
 18. Ogólne:

 19. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu po minimalnym kursie 1.85 oraz będzie ważny przez 30 dni od momentu jego zakredytowania na koncie gracza.
 20. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na stronie zakładów bukmacherskich oraz na platformie Sportów Wirtualnych.
 21. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, Noblebet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 22. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 23. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

Wersja 1.4: 15.04.2020

RozwińZwiń Regulamin