ZDOBĄDŹ OŚMIOTYSIĘCZNIK / Bonusy

ZDOBĄDŹ OŚMIOTYSIĘCZNIK

Wydarzenie specjalne

ZDOBĄDŹ OŚMIOTYSIĘCZNIK

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Czy jesteś gotowy na prawdziwą dawkę emocji? Zaatakuj razem z nami najwyższe szczyty na świecie. Co tydzień będziemy starali się zdobyć inny ośmiotysięcznik.

Kontynuujemy naszą wyprawę w paśmie Himalaje i spróbujemy zdobyć szczyt Manaslu (8156 m.n.p.m.)

Wytypuj poprawnie wszystkie 8 selekcji z topowych lig lub Ekstraklasy (stawka minimalna 20 PLN, kurs minimalny każdej selekcji 1.70), po poprawnym wytypowaniu i wygraniu Twojego kuponu DOSTAJESZ EKSTRA NAWET 8156 PLN w formie bonusu.

Postaw kupon kombi z dokładnie 8 selekcjami z topowych lig lub Ekstraklasy (stawka min. 20 PLN, kurs każdej selekcji min. 1.70) w czasie trwania promocji: 07.11 (16:00) - 13.11 (19:00).

Mecze wchodzące w skład wyprawy na Manaslu:

LpSelekcje (każda z kursem min. 1.70) z poniższych lig zostaną zaliczone do promocji
1Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa
2Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa
3Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa
4Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa
5Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa
6Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa
7Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa
8Premier League / Bundesliga / Serie A / La Liga / Ligue 1 / Ekstraklasa

Zasady konkursu:

 1. Zagraj kupon dokładnie z 8 selekcjami z lig wymienionych w tabeli powyżej, za min. 20 PLN z kursem min. każdej selekcji 1.70.
 2. W przypadku wygranej dostaniesz ekstra bonus (w puli 8156 PLN).
PIŁKA NOŻNA

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania prawne:

 1. Czas trwania konkursu: 30.03 (00:00) - do odwołania. Konkurs podzielony na tygodniową rywalizację, przy czym ostateczna data kwalifikacji kuponu do konkursu w danym tygodniu określona będzie na stronie promocji w widocznym miejscu.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 4. Kwalifikacja:

 5. W konkursie biorą udział wyłącznie kupony spełniające wymogi konkursu, postawione w czasie jego trwania.
 6. Kupony kwalifikujące się do konkursu, to przedmeczowe kupony kombinacyjne z dokładnie 8 (ośmioma) selekcjami wyłącznie na mecze do wyboru z lig piłki nożnej: angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A, hiszpańska La Liga, francuska Ligue 1 czy polska Ekstraklasa.
 7. Selekcje muszą obejmować wyłącznie mecze z lig wymienionych w pkt. 5 regulaminu i każda z tych selekcji musi zawierać kurs minimalny 1.70.
 8. Minimalna stawka kuponu kwalifikująca do udziału w konkursie to 20 PLN.
 9. Gracz, który posiada największą wiedzę i doświadczenie, na podstawie których poprawnie wytypował 8 selekcji z meczów lig wymienionych w pkt. 5 regulaminu (8 z 8), otrzyma bonus w wysokości 8 156 PLN, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 9.
 10. W przypadku poprawnego wytypowania przez więcej niż jednego gracza 8 z 8 selekcji spełniających warunki promocji bonus zostanie podzielony wśród tych graczy. Przykładowo, jeśli dwóch graczy wytypuje poprawnie 8 z 8 selekcji spełniających warunki promocji, każdy z nich otrzyma bonus w wysokości 4 078 PLN.
 11. Ograniczenia:

 12. Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach konkursu w danym tygodniu.
 13. W konkursie biorą udział tylko zakłady za środki własne gracza.
 14. W konkursie nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 15. W promocji nie biorą udziału zakłady systemowe ani zakłady pojedyncze.
 16. Pierwsze dwa kupony gracza kwalifikują się do konkursu. Trzeci i kolejne postawione kupony nie biorą udziału w konkursie.
 17. Kupony z selekcjami spełniającymi warunki promocji muszą zostać rozliczone do niedzieli (13.11.2022 do 23:59).
 18. W danej kolejce musi zostać rozegrane wszystkie 8 spotkań, aby promocja była ważna. 7 i mniej rozegranych spotkań oznacza anulowanie promocji.
 19. Selekcja rozliczona jako “Zwrot” po kursie 1.00 uznana będzie za selekcję nietrafioną.
 20. Ogólne:

 21. Przyznany bonus podlega trzykrotnemu (3x) wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.85. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 22. Bonusy zostaną dodane w każdy poniedziałek po zakończonym tygodniu (do godziny 17:00). Z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w takim układzie, bonusy dodane zostaną w pierwszym możliwym terminie do godziny 17:00.
 23. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 24. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych, Gier i Player Bets).
 25. Użytkownik nagrodzony w promocji otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Laureaci zgadzają się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na ich rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w konkursie.
 26. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć, Noblebet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 27. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania konkursu w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 28. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin