ZDOBĄDŹ OŚMIOTYSIĘCZNIK / Bonusy

ZDOBĄDŹ OŚMIOTYSIĘCZNIK

Wydarzenie specjalne

ZDOBĄDŹ OŚMIOTYSIĘCZNIK

Wydarzenia

Noblebet.pl

Członek klubu Noblebet

Drogi Graczu

Czy jesteś gotowy na prawdziwą dawkę emocji? Zaatakuj razem z nami najwyższe szczyty na świecie. Co tydzień będziemy starali się zdobyć inny ośmiotysięcznik.

Kontynuujemy naszą wyprawę po Himalajach i spróbujemy zdobyć szczyt Manaslu (8156 m.n.p.m.)

Wytypuj poprawnie wszystkie 8 spotkań wymienionych poniżej (wyłącznie zwycięzca meczu - 1 X 2, stawka minimalna 10 PLN), po poprawnym wytypowaniu i wygraniu Twojego kuponu DOSTAJESZ EKSTRA NAWET 8156 PLN w formie bonusu.

Termin, w którym zagrany kupon zostanie zaliczony do promocji: 16.05 (17:00) - 21.05 (17:29)

Mecze wchodzące w skład wyprawy na Manaslu:

LpMecze zaliczane do promocjiSelekcje do wyboru
1Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa) 1 X 2
2Legia Warszawa - KS Cracovia (Ekstraklasa)1 X 2
3RC Lens - AS Monaco (Ligue 1)1 X 2
4Olympique Marsylia - RC Strasbourg (Ligue 1)1 X 2
5Arsenal - Everton (Premier League)1 X 2
6Fiorentina - Juventus (Seria A)1 X 2
7Spezia - Napoli (Seria A)1 X 2
8Real Sociedad - Atletico Madryt (La Liga)1 X 2

Zasady konkursu:

 1. Zagraj kupon dokładnie z 8 meczami wymienionymi w tabeli powyżej, za min. 10 PLN.
 2. W przypadku wygranej dostaniesz ekstra bonus (w puli 8156 PLN).
PIŁKA NOŻNA

Z poważaniem!

Ambasador klubu Noblebet

Regulamin

Uwarunkowania prawne:

 1. Czas trwania konkursu: 30.03 (00:00) - do odwołania. Konkurs podzielony na tygodniową rywalizację, przy czym ostateczna data kwalifikacji kuponu do konkursu w danym tygodniu to start pierwszego meczu zaliczanego do konkursu i określona będzie na stronie promocji w widocznym miejscu.
 2. Oferta przysługuje tylko zarejestrowanym graczom Noblebet, którzy ukończyli osiemnasty rok życia (18+).
 3. Noblebet zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu w przypadku wykrycia próby wyłudzenia promocji przez grupę graczy będących w zmowie, stawiających zakłady przeciwstawne na to samo wydarzenie sportowe.
 4. Kwalifikacja:

 5. W konkursie biorą udział wyłącznie kupony spełniające wymogi konkursu, postawione w czasie jego trwania.
 6. Kupony kwalifikujące się do konkursu, to przedmeczowe kupony kombinacyjne z dokładnie 8 (ośmioma) selekcjami wyłącznie na mecze określone na stronie promocji.
 7. Selekcje muszą obejmować wyłącznie typy na rynek Zwycięzca Meczu 1X2 (na zwycięstwo gospodarzy lub remis lub zwycięstwo gości) i obejmować wszystkie spotkania wymienione na stronie promocji.
 8. Minimalna stawka kuponu kwalifikująca do udziału w konkursie to 10 PLN.
 9. Gracz, który posiada największą wiedzę i doświadczenie, na podstawie których poprawnie wytypował 8 rezultatów meczów (8 z 8), otrzyma bonus w wysokości 8 156 PLN, z zastrzeżeniem postanowień pkt. 9.
 10. W przypadku poprawnego wytypowania przez więcej niż jednego gracza 8 z 8 meczów bonus zostanie podzielony wśród tych graczy. Przykładowo, jeśli dwóch graczy wytypuje poprawnie 8 z 8 spotkań, każdy z nich otrzyma bonus w wysokości 4 078 PLN.
 11. Ograniczenia:

 12. Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus w ramach konkursu w danym tygodniu.
 13. W konkursie biorą udział tylko zakłady za środki własne gracza.
 14. W konkursie nie biorą udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out.
 15. Pierwsze dwa kupony gracza kwalifikują się do konkursu. Trzeci i kolejne postawione kupony nie biorą udziału w konkursie.
 16. W danej kolejce musi zostać rozegrane wszystkie 8 spotkań, aby promocja była ważna. 7 i mniej rozegranych spotkań oznacza anulowanie promocji.
 17. Selekcja rozliczona jako “Zwrot” po kursie 1.00 uznana będzie za selekcję nietrafioną.
 18. Ogólne:

 19. Przyznany bonus podlega trzykrotnemu (3x) wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.85. Środki bonusowe będą aktywne przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza.
 20. Bonusy zostaną dodane w każdy poniedziałek po zakończonym tygodniu (do godziny 17:00). Z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w takim układzie, bonusy dodane zostaną w pierwszym możliwym terminie do godziny 17:00.
 21. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych po spełnieniu warunków obrotu oraz po rozstrzygnięciu zdarzeń zawartych na kuponie gracza.
 22. Przyznany bonus będzie do wykorzystania na platformie zakładów bukmacherskich (bez możliwości wykorzystania go na platformie Sportów Wirtualnych, Gier i Player Bets).
 23. Użytkownik nagrodzony w promocji otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Laureaci zgadzają się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na ich rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w konkursie.
 24. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć, Noblebet zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika.
 25. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem Noblebet. Noblebet rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania konkursu w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość.
 26. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez Noblebet zostaną uznane za ostateczne.

RozwińZwiń Regulamin